reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

reklama
aankaa każde dziecko przybiera w swoim tempie. Zależy ile zjada i jeśli NIE karmisz MM to może powolutku przybierać na wadze bo tak zazwyczaj jest. Martwić byś się mogła gdyby Igor nie przybierał lub tylko troszeczkę przybrał a widzę że przytyło mu się już całkiem sporo:)
 
maggie78 ale nie przeszkadza Ci to?? I nie męczy Lenki? Mikołaj kręci się okropnie i jak go podnosze to czasem nosem nawet mu się ulewa. Mam bezpieczne wałeczki, w sumie leży tylko na boku ale i tak mam zawsze stracha wyjść do innego pokoju po jedzeniu żeby się tym nie zadławił jak mnie nie będzie......

no mnie to przeszkadza, bo po pierwsze boję się,że się zadławi ( chociaż coraz mniej bo jakby się przyzwyczaiłam i widzę,że nic jej nie jest), po drugie dość często musimy się obie przebierać, po trzecie to trochę śmierdzi:)
a jeżeli chodzi o Lenkę to na niej to widzę wrażenia nie robi:) więc don't worry:) wiele moich znajomych to miało i podobno przechodzi...

spacerek obowiązkowo codziennie!!!!!
 
no mnie to przeszkadza, bo po pierwsze boję się,że się zadławi ( chociaż coraz mniej bo jakby się przyzwyczaiłam i widzę,że nic jej nie jest), po drugie dość często musimy się obie przebierać, po trzecie to trochę śmierdzi:)
a jeżeli chodzi o Lenkę to na niej to widzę wrażenia nie robi:) więc don't worry:) wiele moich znajomych to miało i podobno przechodzi...

spacerek obowiązkowo codziennie!!!!!

Trochę śmierdzi to mało powiedziane, pieluszka po takim ulaniu natychmiast ląduje w koszu do prania bo nie znoszę tego zapachu:-D
 
reklama
aankaa84 na opakowaniu napisane jest,ze rozpuszcza sie w wodzie,mleku i rowniez w mleku matki.
Moj Marcelo przybral w ciagu 3 tyg.. 580g ale wazylismy sie w zeszlym tyg.

myszka tutaj lekarze nie przepisuja zadnych lekow dzieciaczkom,jedynie podaje sie Infacol ale to tutaj standard przy karmieniu MM , i z reguly dla nich wszystko jest ok ,a ja nie moge patrzec jak maly sie meczy. Diclofor doradzila nam kolezanka mamy (jest farmaceutka) ..po za tym jest to bezpieczny lek dla takich maluszkow.
U nas problemy z kupka,pierdkami i brzuszkiem .. mlody bardzo sie meczy przez caly dzien..a jaki juz zrobi kupke(raz dziennie) to jest ona calkiem normalna.Wiec to raczej nie sa zaparcia. a Diclofor jest rowniez na problemy z jelitkami. Bierzemy narazie od dwoch dni po jednej saszetce..
 
Ostatnia edycja:
Do góry