reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

Czy ten lek przeciw ulewaniu się jest tylko na receptę?? Mikołaj co karmienie ulewa i nawet do godziny po jedzeniu ale moja pediatra twierdzi że pięknie przybiera na wadze i nic mi nie dała...
 
reklama
Czy ten lek przeciw ulewaniu się jest tylko na receptę?? Mikołaj co karmienie ulewa i nawet do godziny po jedzeniu ale moja pediatra twierdzi że pięknie przybiera na wadze i nic mi nie dała...

myszka ja mam to samo i lekarka tak samo twierdzi więc chyba nie trzeba się martwić...
wiem ,że jest mleko enfamil na ulewanie ale czy działa to nie wiem...
 
Malutka pije herbatkę Hipp koperkową. Bardzo ją lubi, wypija tyle ile jej przygotuje.
Daję jej tą herbatkę, żeby ją troszkę oszukać na cycku. Moja ciągle wisi na nim i nieraz już brakuje w nim mleczka, wtedy daję hetbatkę.
Można ją również podawać na bolący brzuszek.

też mamy tą herbatkę ale kurcze nie chce za bardzo małej butelki dawać bo mi cyca nie będzie chciała :-( jak na razie ja pije herbatki te co niby na laktacje są ale z tego co czytałam skład jest ten sam więc może to coś da jak nie to trudno butla i herbatka bo nie będę patrzeć jak mi się dziecko zwija z bólu.
 
maggie78 ale nie przeszkadza Ci to?? I nie męczy Lenki? Mikołaj kręci się okropnie i jak go podnosze to czasem nosem nawet mu się ulewa. Mam bezpieczne wałeczki, w sumie leży tylko na boku ale i tak mam zawsze stracha wyjść do innego pokoju po jedzeniu żeby się tym nie zadławił jak mnie nie będzie......

Boję się zmieniać mleko żeby jeszcze większych cyrków z kupą nie było bo już się odpukać unormowało a używam od pierwszych dni w domu Nan Pro i nie ukrywam że też ze względu na cenę...
 
myszka, nie zadlawi sie. Gdzies czytalam, ze noworodki sa tak "skonstruowane", ze nie zaksztusza sie nawet lezac na plasko jak im sie uleje. A jesli to sie zdarza tak czesto to to nie jest refluks? Moze powinnas isc z tym do lekarza?
 
Malgo000 no właśnie byłam z tym u pediatry i twierdzi że to normalne, że mu przejdzie z wiekiem i że skoro przybiera na wadze to nic z tym się nie robi...

Jak jest u was ze spacerami?? Ja wstyd się przyznać ale co kilka dni tylko wychodzę z Mikołajem....
 
Ostatnia edycja:
Maggie dzieki za inf myslam ze zartujecie piszac o odkurzczu jednak nie. postram sie jeszcze z frida zaprzyjaznic a jak nie to pomysle o tym katarku.
A co do ulewania to nasz szkrab tez ulewa. Zauwazylam ze mocniej jak zje za duzo i b. szybko.
A co do przybierania na wadze to ile Wasze malenstwa przeybraly w ciagu m-ca?? moj w 4tyg 900g lek mowil ze dobrze przybiera.
 
reklama
Do góry