reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

Witajcie dziewczyny. Mam pytanie dotyczące mam po cc. Czy wiecie może jak wygląda sprawa dźwigania? Moje dziecko waży już ok 5 kg i przez cały dzień i noc nieźe się z nim naszarpię. Czy po cc są jakieś ograniczenia w tym zakresie? Nikt mi w szpitalu nic o tym nie mówił, kurcze blade.
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Mam pytanie dotyczące mam po cc. Czy wiecie może jak wygląda sprawa dźwigania? Moje dziecko waży już ok 5 kg i przez cały dzień i noc nieźe się z nim naszarpię. Czy po cc są jakieś ograniczenia w tym zakresie? Nikt mi w szpitalu nic o tym nie mówił, kurcze blade.

Do 3kg podobno można dźwigać, ale wiesz mój syn wazy ponad 3500g i nie wyobrażam sobie nie nosic go. Ale trzeba uważać.
 
Tomcio do tej pory płakał dwa razy, ale tylko dlatego że głodny był, a ja go akurat ubierałam. Mam nadzieję, że tak mu zostanie..
A co Lence dolega? Brzuszek?
 
Tomcio do tej pory płakał dwa razy, ale tylko dlatego że głodny był, a ja go akurat ubierałam. Mam nadzieję, że tak mu zostanie..
A co Lence dolega? Brzuszek?
niestety, od wczoraj nie robiła kupki i strasznie sie pręzyła. zakonczyło się drastycznym włozeniem termometra, na szczescie pomogło. chociaz ja nie miałam sumienia jej tego zrobic, tesciowa mnie wyreczyła....
 
niestety, od wczoraj nie robiła kupki i strasznie sie pręzyła. zakonczyło się drastycznym włozeniem termometra, na szczescie pomogło. chociaz ja nie miałam sumienia jej tego zrobic, tesciowa mnie wyreczyła....

Lepiej już kawałeczek czopka glicerynowego włóż. I kup ten syropek, pomaga SYROP HOMEOPATYCZNY ALVIA 150 ML DATA WAŻNOŚCI SIERPIEŃ 2011 - Apteka internetowa - Domzdrowia.pl.
Też przechodziłam przez to z Wiki i też próbowałam termometru, czopków itd ale ten syropek bardzo pomógł.

EDIT: Tam jest niby napsiane, że nie zaleca się podawać dzieciom poniżej 6r.ż ale mi pediatra polecił.
 
Ostatnia edycja:
reklama
czy to możliwe żeby Pindzia miała już kolki?
4 dzień ten sam scenariusz.. karmienie koło 22 a potem do 00:30 jak z zegarkiem w ręku alpejskie machinacje.
Mała po karmieniu zasypia, kładziemy ją do łóżeczka a ona po chwili w płacz.
Już obudzona, macha rączkami i nóżkami, postępuje, co jakiś czas zapłacze, co jakiś czas zapruta..
Wczoraj dopiero przysnęła jak ją pobujałam na rękach..
 
Do góry