reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poradnik Mamuśki

Nikos smoczki 2! Pewnie doradzisz zmienienie na 1? Podczytuję lipcówki i tam jedna mama odciąga laktatorem i daje w butli, bo mały cycka nie chce:szok: do tego nie mogę doprowadzić:no:
Mój albo sobie marudzi, albo niby płacze. Jak marudzi to zostawiam i na odległość mu odpowiadam. Jak niby płacze to podchodzę, zagaduję, ponoszę, poprzytulam. Ale u mnie jak jest niby płacz, a brzuś pełny to znak, że pora spać.
U mnie dzieci zdrowe i chore wchodzą do jednej przychodni z jedną poczekalnią. Jak dla mnie to jest niepoważne.

Tzn bardziej chodziło mi o to czy to smoczek dla dzieci karmionych piersią czy zwykły. Ja mam taki:

http://www.aventtanio.pl/product-po...F631-27-Dla-noworodkow-1-dziurka-0m-mini.html

małą z niego wcina mm (wieczorem) i nigdy nie odmawiała mi ssania piersi.

Odnośnie przychodni : Właśnie ja też tak mam. Wkurzyłam się bo wcześniej byłam zapisana do przychodni, gdzie były osobne wejścia, ale lekarka beznadziejna. Przepisałam się do małej przychodni gdzie lepszy lekarz ale jedno wejście....
Już sama nie wiem co gorsze. Mój R mówi, że jak zwykle przesadzam...Już sama nie wiem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moniek dzieki za odpowiedz;-) bede cos myslec;-)
Nikos u nas na wsi jedno wejscie ale dzieci do szcepienia sa umawiane przed chorymi...a co do łe łe to tak u JJ;-)
 
U nas jet 1 wejscie dla chorych i zdrowych, szczepienia odbywaja sie w 1 czesci a wizyty w 2. Ja jak jest duzo chorych to ide do 1 czesci i pilnuje przedostatniej osoby przede mna. Czasami jak pieleng maja dobry humor to chodza po dr jak nasza jest kolej/
My malego troche nosimy albo wozimy w wozku. idzie mu teraz zabek i jest troche grymasny.
 
Hej dziewczyny :-)

Mam do Was pytanko- posiadacie może nawilzacz powietrza? sadzicie ze jest to rzecz niezbedna do kupienia dla maluszka? Napiszcie prosze bo mam dylemat czy go kupic.
 
Ja wydałam majątek na inhalator i zamierzam nim nawilżać powietrze w pokoju :) mam już powoli dosyć kolejnych gadżetów, zaczynam się o nie potykać, więc z nawilżacza zrezygnowałam
 
No ja właśnie dostałam wczoraj inhalator i w związku z tym mam pytanie czy jest on u was cały czas włączony? Tak mnie to zastanawia. Ogólnie fajna rzecz ale zgadzam się z Lemoniadą, że to kolejny gadżet i ja tez już prawie nie mam miejsca a co dopiero jak przyjdą zabawki dla małego. Pokoik nie duży a już zagracony.
Słuchajcie mój synuś po raz pierwszy przespał całą noc bez jedzenia. Zastanawiam się czy juz tak będzie czy to tylko tak jednorazowo. Aha i pytanie do mam, które dają juz soczki czy rozcieńczacie je z wodą?
 
moniek, przeczytalam z zazdrością o tej nocy bez jedzenia, spojrzałam Twój na suwaczek, sprawdziłam ile Twój mały ma i zaczynam odliczanie do 4 miesięcy 2 tygodni i 3 dni :)
 
Nikos mamy te same tylko z TT
Tonya
Dzięki. Nie wiedziałam o tych różnych technikach ssania. Myślałam, że to chodzi o fakt szybszego wypływu z butli i tyle. Jak u Was nocki wyglądają?

U nas od wczoraj gorszy apetyt, ale myślę, że to przez te strasznie słodkie syropy. Wypija tego na dzień 30ml i pewnie go zapycha i stąd myślę moniek, że soczki należy rozcieńczać, bo efekt może być podobny. A i również zazdroszczę nocy. Może kiedyś się doczekam:)

Petunia najlepiej zorientuj się jakie macie nawilżenie powietrza, żeby nie przedobrzyć. Ja znalazłam inny sposób na za suche powietrze, ale o tym pisałam wyżej.

My po szczepieniu -daliśmy jednak i pneumokoki i rota. Portfel 'pusty'. Mały dość dzielnie to zniósł. Gardełko czyste. A na ciemieniuchę dostaliśmy STERYDY:szok: Zapisałam małego na 6 grudnia do dermatologa, bo uważam te sterydy za 'przesadzone'. Co o tym myślicie? A na suche miejsca i krostki balsam i płyn do kąpieli Cetaphil. żadnej diagnozy, obserwacji nic!! Mam dość tej lekarki!!
 
reklama
Do góry