reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

Lana 4 rodzaje ....ja widziałam tylko lawendowe , bo sesitive używam. Jakie są u Was jeszcze rodzaje ???

Pieluchy też używam dada ale zakładam je na dzień jak zmieniam często. Na nocki, wyjazdy i dłuższe wypady wkładam papmersa :) Kończę właśnie 2 ale już następne kupiłam 3, bo się małemu ta gumka odciska na czerwono na nóżkach .....
 
reklama
asiacur, uuuuu, wspolczuje! Czytalam, ze to baaardzo boli, mam nadzieje, ze szybko przejdzie.

U mnie kiepsko z pokarmem i mlody wiecznie glodny. W sobote w nocy zaslablam, chyba juz ze zmeczenia przez wieczne kolki, brak czasu na zdrowe jedzenie i karmienie non top. Temperatura mi spadla masakrycznie i nie moglam sie rozgrzac przez pol nocy. W niedziele spalam do trzeciej po polodniu a M siedzial z mlodym i donosil go tylko na karmienie. Jak bylam dzisiaj z mlodym u lekarza to on tak popatrzyl na mnie i spytal, czy nie myslalam o przejsciu na MM, bo placzliwosc mlodego moze tez wynikac z tego, ze on jest poprotu glodny a i ja kiepsko wygladam. Mlody przez ostatnie 22 dni przytyl 1kg wiec wydaje mi sie, ze ladnie. Nie wiem, co o tym myslec. Same karmienie nie jest tak meczace ale polaczone z mala iloscia pokarmu, koniecznoscia odciagania do lekow i potwornymi kolkami jest ciezkie do wykonania.
 
Dzięki dziewczyny za rady....

No niestety, u mnie nie jest tak cudnie. Dostałam wieczorem temperatury ponad 39 stopni i nie spadala po apapie, wiec dzis przyjechal do mnie lekarz. Porobiły mi się zastoje w piersi, bo boli jak diabli. Dziwne, bo mała ostatnio tylko jadła z cyca, ale widocznie więcej produkowałam w tej wiekszej niz była w stanie zjeść. Na razie mam robic oklady z kapusty, systematycznie brac apap. Jak tempa nie spadnie i cyc nie przestanie boleć to antybiotyk.
Jutro idę do swojej ginki.

Lekarz nie polecił Ci okładów z Fitolizyny??
Smaruje się chorą pierś i zawija gazą. Po godzinie należy to zmyć i masować pierś. Fitolizyna działa rozgrzewająco i "puszczają wszelkie zastoje.
Ja tak właśnie sobie pomogłam, uniknęłam antybiotyków.
Poleciła mi to położna w szkole rodzenia i pielęgniarka środowiskowa, która miała u mnie wizyty.
 
asiaciur ale chyba możesz karmić? Współczuję.....

Malgo to mały ładnie przybrał - to prawie 50 gr na dobę.....Ale nie wyobrażam sobie co przechodzisz z tymi kolkami i jedzeniem non stop......No i to omdlenie :no: musisz myśleć też o sobie i o swoim zdrowiu. Mam nadzieję, że już częściej jadasz nisz kiedyś, bo się kobito wykończysz :-(
 
JJ-te chusteczki z biedronki to są 4 rodzaje każde opakowanie w innym kolorze są te właśnie lawendowe ,póżniej takie opakowanie jasno niebieskie jak ja kupiłam sensidive i one są z panthenolem i rumiankiem następne są chyba z lanoliną i jeszcze jedną są ale nie pamiętam z czym sprawdzę następnym razem :tak:teraz chyba kupię lawendowe skoro mówisz ,że tak ładnie pachną bo te moje nie pachną wogóle :(
Malgo-współczuję !!!! w Twojej sytuacji chyba bym się poważnie zastanowiła nad odstawieniem piersi i przejściem na modyfikowane ,Twoje zdrowie jest też bardzo ważne a nie sztuka się zajeździć na maxa,a jeśli chodzi o malucha to ładnie przybrał na wadze kilogram to sporo :tak:.Poważnie się zastanów nad odstawieniem cyca ,skoro nie masz czasu porządnie zjeść i odpocząć to to może się porządnie odbić na Twoim zdrowiu a pierwsze efekty wyczerpania już są .
Życzę dużo zdrówka i dbaj o siebie!!!!!
 
Ostatnia edycja:
ASIACUR wspolczuje i zycze aby z piersiami bylo znowu wsio ok!

MALGOO bidulko, musicz zaczac dbac takze o siebie, to bardzo wazne!!! jedz lepiej kochana i pamietaj bedzie wkrotce lepiej!!!
 
;bry na wieczor cholewcia znowu zniknelam bo dom pelen ludzi byl dzis naginka w domu z praca i ehh nadrobie jutro zby sie wdrozyc pozdro laseczki:-)
 
No i nadrobilam;p
Dominic ja uzyalam sudokremu na zmiane z pudrem u mnie pyder nie odszedl do lamusa i pomogl tez :-)
pampersy z dada i chustczki tez uzywam runiankowe nie pachna fajnie najlepsze lawendowe jeszcze mi odpowiadaja pampers zielone;-)
Asiacur wspolczuje i 3 mam kciuki za poprawienie sytuacji...
Malgoo Lana ma racje i dziewczyny czasem trzeba popatrzec na siebie a skoro u Cebie omdlenia to nie dobrze...ale dzieciaczek fajnie przybral moj tyle na 3 tyg nie przybiera..
U nas co mnie cos bierze malo czasu na neta bylo bo mlody mial gosci teraz maz ma urlop chcialam wykorzystac na pozadki ale mi sie nie chce;/
 
Poradzcie mi coś... Mikołajowi strasznie plączą się włosy, z tyłu ma długie i codziennie obcinam bo ma małe kołtunki... Już ma wygryzioną dziurę we włosach nożyczkami. Już nie wiem czego używać.. Kąpię w Oilatum (powinny się nie plątać bo to tłuste), rozczesuję grzebykiem bo szczoteczka nie daje rady a jednak każdego ranka po 5-6 kołtunków do obcięcia... Nie wiem co robić... Wygląda przekomicznie, czoło łyse, z tyłu kucyki można wiązać i ta dziura we włosach:confused::hmm:

Nie macie problemu z włosami?? Nie chcę jeszcze przechodzić na szampon...
 
reklama
myszka R. ma bujną czuprynę ale nie aż tak, żeby się robiły kołtuniki :szok: Też kąpię w oilatum ale zauważyłam, ze tylne włosy wcale nie są tłuste chyba się wytrą w czasie leżenia, bo tylko przód tłusty. Ja już kilka razy użyłam szamponu bo mamy małą ciemieniuche i jak go oliwką natrę to muszę zmyć bo mi śmierdzi strasznie :baffled:
Może spróbuj - wiem że JJ ma taki na nieplatnie się włosów....
 
Do góry