reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

reklama
flower u nas na tryskajace kupki dr z CZD polecila dicloflor 30. Co do koloru to nie pomoge u nas kiedys byly musztradowe a teraz robi pomaranczowe i to raz dziennie
 
Flower ja takiej diety cud to bym nie chciała, ani nikomu nie życzę :no:
Aanka, ja mam co chwilę kryzys laktacyjny. Nie wyrabiam już z tymi cyckami. Buntują się co jakiś czas. Zauważyłam, że jak jestem bardziej niewyspana to mam mniej pokarmu. I nieważne, ze piję dużo.
 
ano asiacur też wolałabym jej nie mieć ale fakt jest taki że już w tydzień po porodzie miałam tylko 2kg i praktycznie zero brzucha nawet położna środowiskowa jak przyszła na wizytę zaraz po wypisie małej ze szpitala czyli niecałe 3tyg po porodzie to uwierzyć nie mogła jak spojrzała na mój brzuch i pytała czy na pewno ja jestem matką czy może Karolinka ma 2 miesiące zamiast 3 tyg
kryzysy laktacyjne podobno są w 3 i 6 tyg oraz w 3 mies polozna zalecila 15 min przed karmieniem wypic szklanke wody, podobno sa tez granulki homeopatyczne (moja siostra zazywa)
anka dicoflor 30 zazywamy ze względu na antybiotykoterapię długą małej. ciekawa jestem czy mała też będzie miała te darmowe pneumokoki bo mamy indywidualny tok szczepień i idziemy na to pierwsze dopiero 4 października (2tygodniowe przesunięcie a mała miała sepsę i podejrzenie zapalenia opon mózgowych)
anulek no właśnie te nasze też są żołto-zielone lub zielone. polozna wykluczyla raczej skaze bialkowa (malej pojawily sie tez krostki na buzi ale podobno to tradzik niemowlecy) wiec nie wiem co z mojeje diety mogloby tak na nia wplynac i utzrymywac sie przez tydzien az...
 
anulek coś dużo płacisz za te pneumo....

flower zużyłam już 2 buteleczki sab simplexu i na kolki naprawdę działają... Właśnie czekam na dostawę bo chciałam być mądra i zamieniłam je na bobotik i mała znów ma kolki. wprawdzie już nie takie hardcorowe jak na poczatku ale ma.. więc polecam!
A dziewczyny ,które uzywały sab simplex, do kiedy mam go podawać?????
 
flower o tych pneumokokoach panstowych to nam dr sama powiedziala, fajnie ze byla na tyle uczciwa. "pare" zlotych mamy w kieszeni. Zapytaj sie jak bedziesz na wizycie czy przed samym szczepeniem.
Asiacur ja mam napewno mniej mleka jak zjem mniej no i jak sie stresuje. Ostanio sekretarka w CZD tak mnie wku**** ze ryczalam prawie caly dzien i sie odbilo na ilosci mleka.
 
asaicur- a ten vibrucol podajesz do tej pory?? I ile? Nam kazał dawac 2 x 1
dominic- wiem ze sa woreczki-mam taki:) jak myslisz moge mu go przykelic gdzies koło 3 w nocy zeby na rano miec juz gotowe??

my mielismy dzis szczepic 6w1-190zl i pneumo 270zł, od nastepnej szczopionki przeskoczymy na 5 w 1 za 120zł (ponoc tak mozna)
 
Devi mój Mikołaj często całymi dniami taki niespokojny, odchyla głowę do tyłu notorycznie, pręży się , robi się czerwony i płacze albo marudzi... Mam w domu ten Viburcol ale mogę go podać na własną rękę?? Kupiłam bez recepty... Ja się bałam jednarazowo podać a Ty masz 2 razy dziennie?? Przez jaki czas??

Ja kupiłam 6w1 (Infarnix Hexa) za 260zł....
 
hej dziewczynki :)
co do chrzcin to jak chrzcilam niko u mnie w parafi to ani my ani chrzestni nie mielismy koscielnego (my po cywilnym a chrzestna wogole bez slubu i zdzieckiem) proboszcz mowil oficjalnie na kazaniu zeby chrzcic dzieci bez wzgledu na to jaka jest sytuacja rodzinna i wogole. A teraz z Nadia bedzie tak ze robimy ślub i chrzciny w jednym dniu. juz wszystko jest zalatwione ale po znajomosci bo w parafi B to nie ma tak latwo z takimi rzeczami. Ale ksiadz nie mial wyjscia bo B jest chrzestnym jego wnuka (tego ksiedza :-D:-D:-D)
Naduska ma zapalenie ucha i mamy antybiotyk :( od kataru jej sie zrobilo. A kurcze chodzilam z tym katarem do lekarzy i mowilam ze jest coraz gorzej to kazali tylko sciagac ten katar i nic wiecej. To teraz ropa z ucha leci i wczoraj byla ekspresowa akcja o logopede dla nas w przychodni.
Siusiaka Niko tez nie odciagalam za bardzo bo sie balam tylko tyle co do mycia. Nie zauwazylam zeby bylo cos nie tak, a jakby bylo to chyba bym zauwazyla nie? Bo juz zglupialam:)
 
reklama
Do góry