reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pora na wizytę u doktora;-)

Witajcie majóweczki
Jestem po wizycie u lekarza. Niestety jak narazie wczesniejszy poród się nie zapowiada. Pochodzę jeszcze 2 tygodnie napewno. Jeśli nie urodzę do 5 maja będę miec wywoływany poród. Mam nadzieje że tak sie nie stanie.
a gdzie Ty w końcu rodzisz Wigma? w Zabrzu? bo mi wypadło z pamięci:zawstydzona/y:
 
reklama
Mam nadzieje ze to obracanie sie nie działa w drugą strone...
Moja dzidzia caly czas była głoweczką w dół (ostatnio na usg tydzien temu), ale od kilku dni zupełnie gdzie indziej ją czuję, inne ruchy, inne częsci ciała...
Mam nadzieje ze nie obrociła sie głowką do góry :baffled:
 
Mam nadzieje ze to obracanie sie nie działa w drugą strone...
Moja dzidzia caly czas była głoweczką w dół (ostatnio na usg tydzien temu), ale od kilku dni zupełnie gdzie indziej ją czuję, inne ruchy, inne częsci ciała...
Mam nadzieje ze nie obrociła sie głowką do góry :baffled:

wiesz ja mam podobnie moja kruszyna leżała ciągle miednicowo ale tydzień temu lekarz oznajmił że sie ułozyła główka w dół :tak:ale tak szczerze to ja czuje że juz sie okreciła jakoś znów bo jej nóżki czuje daleko gdzieś z boku :tak:
 
Dzwoniłam dziś do szpitala, gdzie będę rodzić i umówiłam się na środę na konsultację z lekarzem w sprawie tego położenia miednicowego i ewentualnego cięcia. Babka przy telefonie była bardzo zdziwiona, że dopiero teraz się z tym zgłaszam, skoro już od dawna jest takie położenie. Kurcze, każdy lekarz gada co innego. Jeden każe czekać na objawy porodu, drugi się dziwi, i bądź tu człowieku mądry.:crazy:
Ale dobrze ze zadzwonilas,i przynajmniej bedziesz wiedzila na czym stoisz.Bedzie dobrze :tak::-)
 
Panna_migotka, współczuję niepokoju i stresu z powodu porodu, ale od tego są lekarze, żeby przeprowadzić to jak najbardziej bezpiecznie dla ciebie i dzieciątka. Trzymaj się, będzie dobrze! A może po prostu jeszcze się odwróci??
 
Jestem już po wizycie u lekarza i w końcu jest wszystko w porządku nie dość że wyniki dobre to mała obróciła się główka do dołu i waży 2184g w 34tygodniu:happy: następna wizyta 9maja miała być 16 ale stwierdziła że do tego czasu mogę już urodzić a chce mnie jeszcze zobaczyć:-) więc się cieszę
 
właśnie wiem że nie taka mała a cały czas mówili że z tych malutkich będzie ale nadrobiła:-) przez miesiąc kilogram przytyła ale to dobrze tylko termin mam na 2.06 ale myślę że w maju się rozdwoję:happy:
 
reklama
Ja dziś po wizycie u ginki.... szyjka ok, ale martwi mnie to, że wyniki z holtera EKG mam niezbyt dobre... na pewno będzie sporo zwiększona dawka Isoptinu.
Jutro jadę do kardiologa, dowiem się co dalej, bo ginka powiedziała, ze kardiolog ma zinterpretować wyniki.
W kazdym razie mam rodzić w szpitalu przy Starynkiewicza, który jest w stanie zapewnić mi dobrą opiekę pod kątem serducha. Powinnam podobno dostać zzo nie "na życzenie" ale ze wskazań medycznych (żeby zmniejszyć ból i stres).
No nie powiem, żebym była szczególnie radosna. Serce to serce. Trochę się boję. Chwała Bogu, że nie chodzę do "super ginekologa" w Pile, dla którego w ciąży wszystko było "normalne", tylko do fajnej babki, która na wszystko zwraca uwagę i dzięki temu okazało się, że moje oszalałe serce wcale nie jest normalne, a może być niebezpieczne dla mnie i dziecka....
Echhhhhhhhhh :-:)baffled::no:
 

Podobne tematy

Do góry