reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pora na wizytę u doktora;-)

reklama
Ola K takich "super ginekologow" jest wiecej,dobrze,ze trafilas w koncu na kogos normwlnego,bedzie dobrze,sie nie stresuj,musisz pozytywnie myslec,zobaczysz,kazda z nas boi sie porodu,boi sie tego czy wszystko bedzie dobrze z dzidziusiem,i tylko pozytywne myslenie trzyma nas w "kupie"
a ja mam wizyte u ginki w srode i co uslysze????: wszystko dobrze pani Kasiu,rozwarcia nie ma ,jeszcze dzidzia nie chce wyjsc,zobaczymy sie wiec za 2 tygodnie" .... a mi brzuch na kolanach lezy hahah.wczoraj bylam na basenie i zwracalam WSZYSTKICH uwage,patrzyli jak na jakis okaz z zzo -hipopotam lub cus takiego :)))haha nmiech patrza se,a co??:-D:-D
 
No to ja zdajaję relację po mojej wizycie u gina. Jedna zła wiadomość to to że nie mam już szyjki :szok: Niestety będę więc musiała leżeć do 4 maja. Myślałam, że na długi weekend gdzieś pójdę na spacerek a tu zonk:-( No ale jakoś wytrzymam. Mała już leży główką w dół. Gin powiedział, że na razie na moim miejscu nie forsowałby się robieniem USG. Ale po 4 maja to ja już będę w 37 tyg. Czy nie wiecie przypadkiem czy to nie jest za późno na ostatnie USG??
 
Dziubek z tego co wiem, to ostatnie powinno byc po 36 tygodniu robione, więc nie ma obaw, ja też będę miała robione ostatnie usg 8 maja, więc będę już tydzień przed terminem, o ile oczywiście nie urodze wcześniej, bo teraz to juz zaczyna byc wielką zagadką ;-), dobrze będzie nie martw się i odpoczywaj :-)
 
No własnie j mam wizytę na 30 kwietnia i tez nie zastanawiałam się czy bedzie mi robil usg czy tylko badał:confused::confused::baffled:ale pewnie zrobi i to bedzie takie ostateczne przed porodem:tak::dry:Bo powinnam dotrwac do 30 kwietnia.....
 
Ach, no to w takim razie spoko. Wydawało mi się, że gdzieś czytałam że po 38 tyg nie ma sensu robić USG bo coś tam....:-) i właśnie nie pamiętam dlaczego... więc pewnie coś musiało mi sie pokręcić:-D No to ja po 4 maja wybiorę się na USG żeby zobaczyć niunię:-)
 
Jezeli musisz lezec i z ta szyjka to tak masz to chyba chodzi o to ze wszelkie manewry na brzuchu sa niewskazane bo to moze wywolac porod przedwczesny a w maju to juz donoszone bedzie:tak: Tak mi mówili w szpitalu
 
reklama
Ale to dziwne, co piszecie o tym usg, nie podejrzewalabym, żeby to mogło miec wpływ na poród, przecież nie jest to inwazyjne badanie...

Ja mam wizytę w czwartek, 24 kwietnia, 36 tydz.i parę dni, to pewnie będę miała to ostatnie usg... no i zobaczymy jak szyjka... Narazie brzuch mi się obniżył i okropnie mnie ciśnie w dół.

Ola, głowa do góry!!! Zajmą się tobą!
 

Podobne tematy

Do góry