reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pora na wizytę u doktora;-)

Z tego co ja slyszalam to jakos mozna tez dziecko przekrecic jak jest jeszcze w brzuchu..... nie wiem dowiedz sie moze zadzwon do szpitala i sie tam zapytaj.Wiem ze jakos to robia lekarze i dziecko przekrecaja...
 
reklama
Dzięki Iwonka za odpowiedź. Zadzwonię i zapytam się jutro, chociaż mam pewne obawy, że nie będą chcieli. Na szkole rodzenia żaden lekarz nawet nie wspomniał o takiej możliwości. :no:
 
Panna Migotka - z tego co wiem, dzidzia moze sie tak naprawde odwrocic nawet w dniu porodu, pomimo, ze ma juz malutko miejsca... wiec wydaje mi sie, ze slusznie iz lekarz chce czekac do konca, a nie odrazu podejmowac decyzje o cc...
Jest jeszcze niby opcja przekrecania dzidzi, ale coraz wiecej lekarzy i szpiali odchodzi od tej opcji, no bo jednak jak by nie patrzyl, jest to metoda inwazyjna i spotykam sie z opiniami, ze lepiej wykonac cc.
 
Hej. Moja nie leży już w poprzek, ale pod skosem- główkę mam na dole po lewej stronie, a stoperki masakrują moja prawą stronę żeber. Plus jest taki, że nie mam zgagi, bo żołądek nie jest uciskany:-)
 
Dzwoniłam dziś do szpitala, gdzie będę rodzić i umówiłam się na środę na konsultację z lekarzem w sprawie tego położenia miednicowego i ewentualnego cięcia. Babka przy telefonie była bardzo zdziwiona, że dopiero teraz się z tym zgłaszam, skoro już od dawna jest takie położenie. Kurcze, każdy lekarz gada co innego. Jeden każe czekać na objawy porodu, drugi się dziwi, i bądź tu człowieku mądry.:crazy:
 
reklama
Witajcie majóweczki
Jestem po wizycie u lekarza. Niestety jak narazie wczesniejszy poród się nie zapowiada. Pochodzę jeszcze 2 tygodnie napewno. Jeśli nie urodzę do 5 maja będę miec wywoływany poród. Mam nadzieje że tak sie nie stanie.
 

Podobne tematy

Do góry