reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecamy-Odradzamy zakupy dla Kwietniaczków i ich mam:)

Cześć dziewczyny, nie znalazłam wątku stricte zakupowego, a mam do sprzedania nową śliczną białą sukienkę z haftowanej etaminy, idealna na chrzest, Boze Ciało i nie tylko. Cena 32zł z wysyłką.
DSC_2746.JPG


oraz ażurowe bolerko z kapelusikiem robione na szydełku wg indywidualnego projektu cena kompletu 40zł
DSC_2744.JPG


Zapraszam do innych ubranek dla dziewczynki 56-80


Oraz na allegro:
Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

W przygotowaniu album chłopca 56-104 (na razie brak opisów i cen, ale można pytać np w komentarzu)


Pozdrawiam ciepło mamuśki!
 
reklama
AAAAAAA byłam w biedronce i 100 zostawiłam, na pampki chusteczki, wypuścili całą serie dla niemowląt. są podkłady do przewijania, i wkładki laktacyjne 30 sztuk za 5 zł...za belle dałam 18 w aptece jak mnie przypiliło...szkoda, że to tydzień temu, te jeszcze mam i nie wiem czy mi jeszcze długo będą potrzebne...może utrzymają ta serię :-)
kupiłam płyn lovela do prania, był jeszcze odplamiacz, ale błam się, że sie nie zabiorę he he. kupiłam plastykowy śliniak z Kubusiem Puchatkiem, zobaczymy czy sie sprawdzi, i taką siatkę na owoce :-)
 
Fel - to ja tylko wkładki laktacyjne kupiłam:-D, dają radę, ale Penaten czy Lovi jak dla mnie lepsze, mniej widoczne pod bluzką. Sprawdziły nam się też biedronkowe pieluszki, w porównaniu do rossmanowskich niebo a ziemia, o wiele rzadziej mały przesikuje. Teraz testujemy Huggies i jak na razie na 3 pieluszki 2 razy już przesikał, tak więc kiepsko.
 
tak Dada te większe daja radę, 1 były dla mnie za grube i sztywne :/ a 3 są super, przesikuje tylko jak źle zapnę i gdzieś luz się zrobi :-)
 
Pscółka u nas Huggies też leży i czeka na lepsze czasy bo wszystko przy udach uciekało. Te gumeczki są jakieś takie luźne. Pewnie świetnie się sprawdzają u bardziej pulchnych dzieci.
 
Tasia - dokładnie, przy udkach ucieka, a jeszcze do tego ten papier jest taki sztywny, że nie przylega ładnie. Ale muszę się z nimi męczyć, bo nawet nie mam jak wyjść po inne...
 
Ja używałam pampersów 1 i mała była odparzona uzywałam heppi bella byłam zadowolona dady użwyałam i 1 i 2 teraz mam 3 i jestem zadowolona. Teraz jest promocja na heppi bella w Piotrze i Pawle zaukupiłam bo po cenie dady użyłam 2 szt i tez jestem zadowolona :)

Dziewczyny szukam karuzelki nie mogę się zdecydować. Czy wasze pociechy są zainteresowane karuzelką? Jakie macie karuzelki każda opinia jest dla mnie ważna. Z góry dziękuje
 
Ostatnia edycja:
kurcze wklejałam gdzieś link do tej co dorwałam. kupiłam używana FP żyrafa, ma czarno białe wzory i 3 pluszaczki kilka melodyjek, które sa grane po 8 lub 2. Mały już zwraca na nią uwagę, ale częściej puszczam samą melodie i patrzy na wiszące zwierzaki bo jak sie kręcą to wygląda jak by mu sie w głowie kręciło tak za nimi wodzi oczami hi hi jak juz wzrok nie sięga to się tak "otrzepuje" i łapie następną...może z czasem się nauczy tylko oczkami za nimi oglądać a nie próbować kręcić głową :-) i będzie ok. Tylko wtedy pewnie będzie już chwytał i trzeba bezie podziękować karuzelce :-)

P/S.link strona wczesniej
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anrezam - mój ma karuzelę misie z fisher price, na niego działa uspakajająco, bo tam jest taka melodyjka odgłosy natury, no a misie pastelowe to też uspakaja. Jeden jej minus (nie wiem jak w innych) wymaga 4 baterii r20 (nie tanie) a wystarczają na niecały miesiąc:-(
 
Do góry