reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Polecamy-Odradzamy zakupy dla Kwietniaczków i ich mam:)

dziękuje Wam dziewczyny :) w takim razie zakupie mojej Majce na dzień dziecka :) karuzelkę.
Patrzyłam właśnie na tą karuzelkę z FP z misiami ( Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://www.smerfland.pl/zdjecia/4529_max.jpg ) i zastanawiałam się czy kupić nową czy używaną ja bym zaryzykowała a mąż mówi że kupimy nową bo może się szybko psują i kupimy uszkodzoną a ja myśle że przesadza. Nowa kosztuje 130zl a używana od 50-80zł
 
reklama
Co do maty (tiny love) wczoraj poszlam na strych a tam mata w czesciach brak zabawek itd:/kupilam FP uzywke za 35zl z licytacja stan idealny niestety Tiny love sa drogie nawet uzywki wiec sobie darowalam ale maty maja boskie;)kupilam taka FP

Zobacz załącznik 561641
Mam taka sama po synku i mały bardzo ja lubił.Fajna jest bo mozna do łóżeczka wstawić
 
magda - TL poniekąd też można do łóżeczka. jak piorę matę to same pałąki kładę Małemu na barierce od łóżeczka i dalej może trącać zabawki, a brak maty pod spodem mu nie przeszkadza:-D
 
Witam ;-)

Moje dziecko rekordowo długo chodziło w rozmiarze 56 a przynajmniej tak mi sie wydaje, bo właśnie jesteśmy na etapie zakupów 62-68...zakupy fajne cieszą, ale chowanie mniejszych ciuszków aż łezka się w oku kręci:zawstydzona/y:

pochwale się swoimi zdobyczami- wszystko kupuje w wielopakach wychodzi znacznie taniej:

Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://ale-ciuszki.pl/user/images/mc%20body%205pk%20zyrafka.jpg.jpg za 50 zł sa na allegro, dodatkowo w sklepie stacjonarnym zaopatrzyłam się w pięciopak body z długim rekawem w pastelowych kolorach i z krótkim rekawem w jakieś ziwrzątkątka. Jest tez promocja w smyku
Cool Club, Body chłopięce z krótkim rękawem 3-pack, Myszka Miki i Przyjaciele, rozmiar 86 - Cool Club - Ubranka dla dzieci - Smyk.com
Cool Club, Pajac chłopięcy 3-pack, rozmiar 62 - Cool Club - Ubranka dla dzieci - Smyk.com
Cool Club, Body z krótkim rękawem 3-pack, Kubuś Puchatek i Przyjaciele, rozmiar 74 - Cool Club - Ubranka dla dzieci - Smyk.com

Te ubranka z serii disneya są długie a wąskie, i polecam sprawdzone ;)

co do maty do poszukuję używanej z TL, pozdrawiam ciepło:-)
 
Hania-ja sie wkurzylam bo zakupilam mate FP uzywana jak przyszla za glowe sie zalapalam smierdziala,byla brudna i wogole zniszczona-wyslalam spowrotem.Kupilam nowke sztuke i moge bardzo polecic nie Tiny love(za droga)a chcialam nowa po tych przejsciach a Brights tygryska mlody jest zauroczony ,sa kolory bialo czarne uwielbia ja i jest tania a ja bardzo lubie ta firme mam bujaczek i jestem zadowlona:) moze zdecudyj sie na taka nowa? BRIGHT STARTS MATA EDUKACYJNA TYGRYSEK *OD RĘKI 24 (3268423515) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a co do wielopakow zrobilam zakupki dla Marcelka w C&a i jestem bardzo zadowolna odziez BIO 100% bawelny na 5 pack dalam 30zł:)
 
Ja mam leżaczek z Bright Starts o taki: LEŻACZEK NEW LOOK Bright Starts 18kg 6003 (3222175040) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i jestem zadowolona. Franek chyba też.

Matę pożyczyłam 1,5 roku temu znajomej. 10 razy już słyszałam, że nam ją za kilka dni przywiezie i doopa. Mąż już wczoraj powiedział żebym kupiła nową, ale tamta już kosztowała ponad 200zł - FISHER PRICE MATA EDUKACYJNA RAINFOREST K4562 (3286703672) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Wściekam się tylko. Jeszcze trochę, a zrobię awanturę.
 
Phel - ona sama mi pisała, że do nas wpadnie i nam rzeczy odda. Ma jeszcze moją chustę, która by się bardzo przydała teraz. Nie musiałabym wózka pchać z Frankiem. W jakieś góry by się pojechało na weekend pochodzić... a tak to lipa.
Zadzwonię zaraz do niej i już..
 
reklama
Do góry