reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam-Odradzam

z TT mam te łyżeczki co Efe (jeszcze nie używałam) i miseczki jak deli; w miseczkach zdziwiło mnie tylko w ulotce, że piszą, że nie nadają się do potraw z olejem (ktoś wie dlaczego?); ale sprawują się bez zarzutu, trochę się łyżeczka odbarwiła po marchewce, ale nie wiem jak inne reagują;
 
reklama
Z Nuby są super łyżeczki i muszę dokupić.
Miski mam z TT takie same i łyżeczki,ale nie są jak dla mnie za specjalne...
A jaki masz niekapek z Nuby Deli?
 
Ja mam łyżeczki z "czujnikiem ciepła" metalowe oblane kolorowym tworzywem, nimi tylko sprawdzam ciepłotę posiłków, a karmię silikonową, Młodemu lepiej pasuje.
 
to ja się jeszcze odniosę do żyrafki vuli, bo też mamy:tak: w sumie fajna ta zabawka, mięciutka, Jaś ją bardzo lubi gryźć, miętolić, memłać w buziolku ale tak patrząc obiektywnie to nie jest to jego ulubiona zabawka, która przyniosłaby pocieszenie w każdej chwili, jak to reklamuje producent. Motylem z biedronki za 15 zł bawi się dłużej:-p Także uważam że za tą cenę można znaleźć naprawdę fajniejsze zabawki, ale jak ktoś ma zbędne 60 zł w portfelu to żyrafa też nie jest zła;-)
 
reklama
Zamówiłam 2 niekapki z Nuby. Zobaczymy jak się sprawdzą!:)
Dzięki za rady.

I polecam tą zabawkę. Potocznie zwana Margochą. Firmy Lamaze. Mała ją uwielbia. Ciągle ją maltretuje:)
lamaze-play-and-grow-kerry-the-fairy.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry