reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Polecam-Odradzam

Ja bym bardzo chciała spróbować ponosić Gabrysię w takiej chuście. Strasznie ale tu nie mam nikogo kto by takie cuś miał a już tym bardziej, żeby pożyczył na jeden spacer. A już siebie widzę jak idę drużką w lesie z dzieckiem za rączkę a jak się zmęczy to wsadzam w chustę i nie ciągam wszędzie tego wózka.
Może przy drugim?
 
reklama
Efe to szkoda że nie masz gdzie spróbowac, bo chusta to fajna sprawa. Tutaj mamy warsztaty- wyjścia mam z dzieciaczkami, jeszcze nie byłam, ale fajna sprawa dla tych co chcą spróbować. Wiem że w większych miejscach w Polsce też organizują takie spotkania.
A i zapomniałabym. Byłam u tej szczebiotki małej, ale nie miałyśmy czasu wyjśc w chuście, tylko wsadziłam ja w domu i przeszlyśmy się po kuchni, i wyglądało że jej się podoba. Nie wiem jak na dłuzsza metę.
 
Ostatnia edycja:
No Efe musisz dobrze pogrzebać w necie, bo co do chust, to na prawde są całe zrzeszenia, sekty hehehe dziewczyny nawet wymieniają się chustami między sobą. Ja jakoś o swojej zapomniałam, ale musze ją wyciągnąć, chociaz z wózkiem mi lepiej bo zawsze zakupy mam gdzie włożyć...

Miranda, tej Malutkiej to pewnie tez bedzie inaczej w chuście jak ją mama Jej bedzie nosić:-p
 
Malbertka, mama jej nie nosi bo spodziewa się kolejnej dzidzi :-), a ja to tak trochę o babci myślałam, bo ciut nie wyrabia z wsadzaniem do wózka, ale chyba starsze osoby nie są tak walnięte jak my.;-)
 
hehe też myslałam o chuście, ale dałam sobie spokój, bo zamotałam kiedyś w nią Majkę u koleżanki i nie chciała siedzieć tylko od razu wyjść, w nosidełku było to samo :( ale to nosidełko mei tai też mi się podoba, ale o takich rzeczach pomyślę przy następnym dziecku :D chociaż to mei tai to dopiero od 6mies. jest ;)
 
To ty Wampirko, nie używasz jzu teraz chusty tylko Mai Tai? to lepsze chyba teraz na nasze dzieci no nie?bo jakos szybkiej sie wiąże moze...właśnie zastanawiam sie czy kupić....

no właśnie chusta lekko poszła w odstawkę,bo mimo wszystko za długo się ją wiąże i Gabrysia się niecierpliwi jak chce z niej wyjść,chociaż lubie ją bardzo ale mei tai jest zdecydowanie wygodniejsze i mniej miejsca zajmuje w torbie i szybciej się Gabik chowa do mei tai:)
 
reklama
a ja polecam Wam fajna zabawke dla dzieci "micro rigolo" ja kupiłam za 19.99 euro w sklepie ale warto było,ten mikrofon jest świetny,ma ponad 20 różnych melodi i piosenek i naśladuje kilkanaście odgłosów zwierząt,polecam

Gabrysia bawi się nim za każdym razem jak go dojrzy,są dostępne w różnych kolorach,my mamy różowo_seledynkowy


oclio: Micro rigolo de Vtech
 
Do góry