reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Polecam-Odradzam

reklama
o wcale się Gabi nie dziwie ze jej się podoba, moja tez lubi wlasnie coś w tym stylu, jakies przykrywki, nakładki itd.

Ciągle by cos dopasowywała, jak trzymam słoiczek to wrzeszczy żeby jej nakrętke podać bo chce zatkać, tak samo z innymi pojemnikami, zatyczkami - to chyba takie okres w rozwoju dzieci nadszedł...


dzieki za namiar na tą IKEA, bo miałam kupowac cos podobnego w Smyku a droższe...
 
Monia dostała takie kubeczki z Fisher Price od teściowej (jednej z wielu...:-)) ;-)
my ich do kąpieli nie używamy bo się kąpiemy w tlustych emolientach ale "na lądzie" Monia się kubeczkami z bratem bawi :-)

aaaaa.... Monia w złobku nauczyla sie.... sprzątać :-) jak chce miec kilka minut spokoju to....wysypuje z beczki klocki lego i młoda po matce sprząta z zapałem :-) polecam taką zabawe :-) :-D
 
Ależ proszę.
Chętnie się dzielę tanimi pomysłami na zajęcie dziecka.
A lego nie mam Rubi ale w koszyku pod krzesełkiem do karmienia trzymam wszystkie jej śliniaki i ciągle je wyjmuje i komuś zanosi. Najczęściej komuś kto przyjdzie z wizytą. A wiadomo jak śliniaki po roku wyglądają. Już nawet nie próbuje ich dopierać:/
 
Efe twoja rozdaje śliniaki a moja raz przyniosła sąsiadce malża gacie z szuflady bo ją notorycznie otwiera i to jeszcze jakies podarte i sprane :tak:
Moja nawet na 5 min. sie niczym nie zajmie chyba ,że kocią karmą.A już zeby usiadła mam na myśli krzesełko uczydełko to już koniec tzn. normalnie siada ale wytrzyma tam góra 5 sekund.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej
a ja chciałabym Wam polecić "mei tai"- super sprawa!!!my to uwielbiamy!!!
pierwsza lepsza stronka Pathi.pl - Mei Tai nosidła azjatyckie można poszukać na innych,ja kupiłam nasze cudo przez neta od jakiegoś paryskaiego małżeństwa, które się tu zajmuje szyciem niosidełek za 25 euro plus koszty przesyłki,wcześniej używałam chusty pieciometrówki ale z tak żywiołowym dzieckiem jak Gabrysia, ciężko się było zamotać,a mei tai Gabik mój słodki uwielbia,bo szybko się w nią chowa i równie szybko może wyskoczyć i nic nam się nie marszczy ani nic nas nie gniecie!
SUPER RZECZ!
...noi ten uśmiech Gabryśki!
 
Do góry