reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam-Odradzam

bo mnie sie głownie z tego powodu niepodobala i odetchnelam jak bateria wysiadla, a co twoja chodzi cicho?pileczki tez czasem sie klinuja:sorry2:

nie, też chodzi głośno - ale na to byłam przygotowana bo o tym pisałas Kasia:-p
no nic jakos przeboleje, ale taka zadowolona rozpakowuje dziecku prezencik na DD a tu zonk. Ale piłeczki chociaz dają rade. Zawsze to cos nowego:-D
 
reklama
Dziewczyny - sezon komarowy w pełni...
Ja dziś zakupiłam preparat przeciw komarom dla Hani. Naszukałam się trochę bo większość jest dla starszych dzieci - ale znalazłam

Orinoko Junior - od 1 miesiąca.

Polecam go - u nas się sprawdził, byliśmy cały dzień w lesie i nad jeziorem, komary wielkie jak helikoptery i zero ugryzień na ciele Hani.
 
dzieki zylcia!
właśnie wczoraj się naszukałam czegoś od komarów dla Zosi ale niestety wszystko min. od 2 roku zycia. A co najlepsze off zwykły jest dozwolony dla dzieci powyżej 2 rż, natomiast "off dla dzieci" jest dla dzieci powyzej 6 lat:szok:
ja narazie kupiłam zwykły i popsikałam wózek.
Chyba jest jeszcze żel z chicco przeciw komarom od pierwszych dni.
 
w temacie polecanek to pokaze Wam krowke firmy V-TECH, ktora spiewa, mowi i mruga swiatelkami, nazywa kolory, ksztalty, literki, cyferki itp..... moj maly ja uwielbia, a na koncu krowka mowi BYE, BYE a Pimpilimpi za nia probuje powtarzac :-D

SS07200-9614TPS128072.jpg
 
Polecam stoliczek z FP :-) AKTYWNY STOLICZEK DWUJĘZYCZNY FISHER PRICE STOLIK (1073084607) - Aukcje internetowe Allegro
No już dawno nie miałam tyle czasu dla siebie jak go dałam Oliwii :-)

Za jakiś czas dostanie krzesełko z FP (schowane w szafie niech się nacieszy najpierw 1 zabawką) Powiem jak się podoba :tak:

Zakupiłam książeczkę Zabawy FundaMentalne i faktycznie większość z tych rzeczy się instynktownie robię, ale książeczka super :-):-):-) POLECAM
 


Zakupiłam książeczkę Zabawy FundaMentalne i faktycznie większość z tych rzeczy się instynktownie robię, ale książeczka super :-):-):-) POLECAM
Deli:-)własnie dowiedziałam się od Ciebie o tych zabawach fundamentalnych - i już szykuje się do zakupu - świetna sprawa:shocked2:
Ale tanie to nie jest - Ty kupiłas jakis zestaw z CD czy samą książeczkę?bo są różne...

Przy okazji polecam jeździk pchacz 2w1 z Playshool - Alcie interesuje chwilami i to bardzo chociaz jeszcze chodzic przy nim nei umie, ale radoche ma jak sobie tam kręci, pyka tymi elementami i jak ją wsadze na jeździka i zapindalam z dużą prędkością po całym mieszkaniu:-D
 
reklama
Do góry