reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam-Odradzam

Ja bardzo polecam banki mydlane, Miłosz ma z nich straszna frajde szczególnie jak ktoóras znajdzie sie w zasiegu jego łapek
 
reklama
POLECAM POLECAM POLECAM krzesełko uczydełko z FP
Oliwia bawi się teraz tylko stoliczkiem i krzesełkiem, a jaką ma frajde :-)

Bańki też Oliwii się podobają :-) dziś dama siedziała na krzesełku i mama musiała puszczać na nią banki

Zobacz załącznik 259188
 
Ostatnia edycja:
A ja polecam rowerek, dziś moja mama mnie wysłała do hurtowni bo Zosia cały czas by chciała robić "bruuuuu" i kupiłam to co było(mi się nie podoba, za dużo tych kolorow i wsszystkiego, ale mama stwierdziła, że przecież nie musze nim jeżdzić po mieście waże żeby Zosia miała czym u nich na podwórku jeździć:-) )
niestety nieznalazłam takiego w necie, ale to jest z tych kolorowych, coś na zasadzie tego ROWER ROWEREK KOTEK ARTI REWELACJA!!! POLECAM!!! (1086466258) - Aukcje internetowe Allegro, niebyło dziecka:-) i co zazwyczaj bawi się 1 zabawką 5 minut tak z roweka zejść nie chciała nawet po pół godziny:-)
 
a ja hmmmm... ani nie polecam ani nie odradzam ale UPRZEDZAM ;-)

są bańki które nie pękają ;-) są taniutkie i faktycznie nie pękają jak dotkną czegoś...

ale proszę ich używać na dworze!!! nie pęka dziadostwo ale coś za coś - przykleja sie toto do mebli, podłogi, powietrze schodzi po pewnym czasie a na powierzchni na której się przykleilo zostaje taki niefajny klajster bleeee

wieć z niepękającymi banieczkani prosze na podwórko :-)
 
Dziewczyny odradzam Wam chusteczki nawilżane z Rossmanna "Baby Dream" :-(
O ile z płynu do kapieli Baby Dream jestem zadowolona to chusteczki mają beznadziejne bo są po prostu prawie suche :tak:
Dla mnie okropność :wściekła/y:
 
a ja polceam chusteczki z Tesco nie wiem jak długo je maja ale ja ich wczesniej nie widziałam kosztuja 5,15, takie zielone opakowanie nazywaja sie My Babies ale maja plastikowe zamkniecie, ponadto sa nie za mokre nie za suche takie akurat, zapach fajny taki naturalny i zostawiłam chusteczke na noc i nie wyschła jak dla mnie super przerzucam sie własnie na nie
 
reklama
Dziewczyny odradzam Wam chusteczki nawilżane z Rossmanna "Baby Dream" :-(
O ile z płynu do kapieli Baby Dream jestem zadowolona to chusteczki mają beznadziejne bo są po prostu prawie suche :tak:
Dla mnie okropność :wściekła/y:

a ja używam i nie narzekam,bo to zalezy od rodzaju i opakowania bo czasami sa az za mokre jak dla mnie
tych z tesco nie próbowałam bo mam daleko do niego i zawsze nie podrodze:(
 
Do góry