reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam-Odradzam

Dla mojej te smoczki TT to wogule porazka bo te 0-3 miesiące to teraz dopiero troche pociągnie a tak to wcale nie chciał i tylko kasa wyrzucona w błoto.
 
reklama
My Anieli szc zeniaczka kupiliśmy jak miała coś ok roczku ale bawić się nim bawi dopiero teraz - śpiewa z nim piosenki itd... najgorzej jak postanowi z nim spać - bo ona zasypia gdzieś go dotknie a on zaczyna gadać i od nowa zasypianie a zabrać sobie nie da bo płacz :baffled: Antka piesio interesuje tak sobie bez jakiegos entuzjazmu. Za to uwielbia taka zabawkę (nie mogę znaleźć na allegro a to po Anieli - nie wiem wycofali czy co?) fishera, że się wrzuca piłeczkę, naciska taka wajchę i piłeczka wylatuje i jest muzyczka - robi to z takim zapamiętaniem ;) Acha i nasz piesio ma gadajacy nosek.

A dla mam starszaków - polecam coś takiego: KWID zegarek klepsydra zarządzanie czasem dziecka (1001437021) - Aukcje internetowe Allegro nam to baardzo ułatwiło sprawy "zapalne" z Anielą w stylu: oglądanie bajeczek, czasu który został na sprzątanie pokoju czy zjedzenie, kiedy iśc spać ... itd
 
Dziewczyny duzo z Was ma tego szczeniaczka wiec oplaca sie go kupic??? Zastanawiam sie nad nim wlasnie. Czy ten szczeniaczek nie nudzi sie po paru dniach???Mojemu dziecku tak ciezko dogodzic... Mamy pieska Freda z Tiny Love do nauki raczkowania ale byl fajny tylko przez pierwsze 2-3 dni. Teraz lezy w kacie i wogole Alexa nie interesuje. Tak ma z wieloma zabawkami. Chciabym mu cos kupic co przycignelo by jego uwage na dluzej... Jak narazie zabawka trafiona w 100% (mamy ja juz 4miesiace i codziennie Alex sie nia bawi) to akwarium z Fisher price (juz tu o nim wczesniej pisalam) FISHER PRICE MUZYCZNE AKWARIUM M3195

Oleńka każde dziecko inne i tak na prawdę nie wiesz co mu podpasuje. U nas szczeniaczek też jest fajny od świąt Bożego NArodzenia, ale nie daje jej go codziennie do zabawy. Za to piosenka "Głowa, ramiona, palce nóg..." jest jedyną piosenką która ją uspokaja jak płacze. Ostatnio śpiewałam u lekarza. Jej od początku podpasowała :)
Za to teraz namiętnie rozwala puzzle i je gryzie. I tym jednym zębem jeździ i skrzypi. Normalnie ciarki mnie przechodzą brrrr
Ostatnio jej zrobiłam grzechotkę z pojemnika do moczu. Wsypałam groch i inne sypkie kolorowe rzeczy które miałam pod ręką. I ją to cieszy. Grunt żeby było nowe. Zabawkami kuzyna w święta bawiła się jak szalona, bo nie jej były. Na swoje nawet nie spojrzała.

U nas szczeniaczek też jest od Świąt Bozego Narodzenia i mała lubi się nim bawić. Szczególnie upodobała sobie gryzienie mu uszu i właśnie pare dni temu odkryłam, że ucho mu nie działa :-( nie wiem czy to naprawiają czy jak....muszę się dowiedzieć.
Jednak najbardziej Zosia lubi ksiazeczki szczególnie te tekturowe no i garnuszek z fishera to zawsze ją zainteresuje. Ahno i teraz to też furore robi piłeczka. Mamy mniej wiecej coś takiego IKEA PIŁECZKA PLUSZOWA ZABAWKA DLA NIEMOWLĄT (975521139) - Aukcje internetowe Allegro tylko coś ala skóra :-)
Ale tak jak Efe pisze ważne zeby było coś nowego, ostatnio Zosia u babci bawiła się plastikowymi miseczkami i wiadereczkami 0,5l po serku kanapkowym :-) i też była szczęśliwa :-D
a dzis moja mama jej kupiła lalkę, taką szmacianą bo stwierdziła, ze każda dziewczynka powinna mieć lalkę oraz zakupiła gumowy młotek bo jak to powiedziała każde dziecko powinno mieć młotek :-D o dokładnie taki Gumowy młotek
 
Ja nie wiem czy takich rzeczy w necie nie ma ale u nas ostatnio młotek to taki za 5zł robi furorę i piłeczka za 4zł z kolcami co ją się odbije i świeci. Jak spojrzycie w zabawkowym to zawsze takie drobiazgi koło lady są.
No a wczoraj szał pieluchy był po zakupieniu wiatraczka za 1zł! Tylko przyczepić do wózka trzeba go jakoś. Mój dziś spróbuje taśmą zaciskową.
 
Ja nie wiem czy takich rzeczy w necie nie ma ale u nas ostatnio młotek to taki za 5zł robi furorę i piłeczka za 4zł z kolcami co ją się odbije i świeci. Jak spojrzycie w zabawkowym to zawsze takie drobiazgi koło lady są.
No a wczoraj szał pieluchy był po zakupieniu wiatraczka za 1zł! Tylko przyczepić do wózka trzeba go jakoś. Mój dziś spróbuje taśmą zaciskową.

No właśnie ! Muszę zakupić wiatraczek :)
 
A u nas to robi furorę. Mała lata za nim po całym mieszkaniu:

14024004284b502d9d0fe73.jpg
 
My mamy wiatraczek ale wole go nie przyczepiac w zasiegu rąk Ali bo go tak miętoli ze niedługo nic z niego nie będzie...na razi ejest na balkonie i sobie przez okno patrzy

Natomiast nei polecam fontanny z piłeczkami - tej tańszej - nie fisher pric`owej. Kasia chyba mówiła ze ją mają jej chłopcy. Jak dla mnie kicha, pokusiłam się na cene a to dziadostwo - piłeczki w ogóle nie chciały przechodzić przzez zjeżdzalnie klinowały się w jednym miejscu wiec musiałam ten plastik rozciągać siłą no i tak co jakis czas trzeba sie posiłować bo to wraca do swojego pierwotnego stanu:wściekła/y:

I w ogóle te piłeczki zamiast wylatywac na podłoge(bo chyba tak to powinno być ze dziecko lata za nimi i zbiera) to wylatują tylko troszke do góry i zaraz same wpadają w dziurę(a to dziecko powinno je wrzucac). No i jak jest jedna piłka w srodku to nei wyleci musza byc 3 zeby jedna druga popchała. Zatyczka od bateri jest jakas dziwna bo nie zakrywa ich w całosci...To tak z grubsza, na drugi raz dołoże i kupie oryginalną:-p
FONTANNA Z PIŁECZKAMI - gratisy, wysyłka 7,60zł (1050537924) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Do góry