reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Polecam-Odradzam

reklama
Efe, taszka to u nas to samo. Ostatnio hitem sa foliowe torebki-bardzo nie bezpieczne swoją drogą...ale jak pod moim nadzorem troche sobie poszeleści,to co mam jej załować. Wczoraj zrobiłam taką zabawkę: wzięlam torebke strunową do żywnościa( taką z IKEA-fajna bo kolorowa),schowałam tam jej miękką piłeczkę z dzwonecziem...no i jest FUN:):)-Mała aż piszczy!
 
Efe Taszka Natt u nas to samo :-) Oliwia nawet butelką zwykła plastikowa się bawi jak najlepszą zabawką. Reklamówki, chusteczki higieniczne (opakowanie) no super sprawa. Rózne pudełeczka też były extra ale niestety mała zaczęłą wcinać papier i koniec zabawy.

Efe moja tez kocha czyjeś zabawki jak gdzieś jesteśmy to zawsze zabawa super.
 
A czy tym można wycierać dziecku rączki? czy tylko przedmioty? Ile kosztują? Na dziale dziecięcym tego szukać?

wydaje mi się, że ręce też można, bo wycierałam nimi nawet smoczek, a dziecko bierze go do buzi
tylko nie wiem czy się opłaca, bo 16szt kosztuje bodajże 8zł
są na dziale dziecięcym koło chusteczek nawilżanych
 
żeby było na temat... ;-)

ja polecam zabawki chałupnicze ;-) u nas furore robią następujące przedmioty:

miska ze stali nierdzewnej
koncówka od lokówki
pokrywka od plastikowego pojemnika
buteleczka po apapie (z bezpieczna nakrętką)
stara skarpetka (wyprana :p) z supłem

generalnie Monika nie dostaje do zabawy: pilotów, telefonów i akcesoriów do karmienia typu łyzeczka, kubeczek, talerzyk...

no i mam filmik jak Monia walczy o zabawkę z koleżanką ale niestety gamoń jestem i nie umiem go tu wstawić :-(
 

Z tego co widze, to u pieska z filmu działa nosek, ale nie ma ruchomego serduszka. Więc może nosek zastąpili serduszkiem w nowych wersjach??

a o jakim płynie mówisz?

Firmy DR Grehen
Żel antybakteryjny do rąk

Stosowanie: kilka kropli żelu nanieść na ręce, rozsmarować i odczekać ok 10 sekund

Dziewczyny duzo z Was ma tego szczeniaczka wiec oplaca sie go kupic??? Zastanawiam sie nad nim wlasnie. Czy ten szczeniaczek nie nudzi sie po paru dniach???Mojemu dziecku tak ciezko dogodzic... Mamy pieska Freda z Tiny Love do nauki raczkowania ale byl fajny tylko przez pierwsze 2-3 dni. Teraz lezy w kacie i wogole Alexa nie interesuje. Tak ma z wieloma zabawkami. Chciabym mu cos kupic co przycignelo by jego uwage na dluzej... Jak narazie zabawka trafiona w 100% (mamy ja juz 4miesiace i codziennie Alex sie nia bawi) to akwarium z Fisher price (juz tu o nim wczesniej pisalam) FISHER PRICE MUZYCZNE AKWARIUM M3195

Moja Martyna lubi szczeniaczka pod warunkiem, że bawie się razem z nią. Hitem równiez jest piosenka Głowa, ramiona... Ogólnie szybko nudzi się każdą zabawką. Oczywiście cudze zabawki są najlepsze :-) U nas również mała nie dostaje pilotów, telefonów itp. Uwielbia natomiast szeleszczące worki, gazety (choć tu muszę ją mocno pilnować, bo zaczyna je zjadać).
 
reklama
Do góry