reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Polecam-Odradzam

Monika czytając twojego posta w pierwszej chwili stwierdziłam, ze byłaś z mała u mojej cioci i krem dostałaś. A tu chodziło o mnie hehhahaha, ale czlowiek zakręcony. Niech jej dobrze służy :-)

A ja dostałam jakiś kremik (próbkę) dla tej mojej małej i zgubiłam :-( Teraz mi głupio zadzwonić po nazwę. Niestety będę musiała, bo Oliwia nie może nic innego :-(.
 
reklama
Taszka ja czyszczę dwoma szmatkami jedną mokrą z mydełkiem dla dzieci , drugą z samą wodą. Nawet jak nie zostanie mydło to dziecku nie zaszkodzi.

A jakiego szczeniaczka ty masz? U mnie nos nie działał wcale! Aż normalnie sprawdzałam przed chwilą hihi

my szczeniaczka kupiliśmy w selgrosie Alexowi na mikołaja jak miał 5 miesięcy więc nasz szczeniaczek wiekowy ale tak jak pisałam Alex prawie wcale się nim nie bawił więc zabawka wygląda jak nowa a nosek działał tak że jak się nacisnęło to szczeniaczek mówił apsik mój nosek a potem czerwony nosek i na początku jak dałam go Kacperkowi działał a teraz nie działa może Kacper go zaślinił ale uszy też gryzie a działają
efe ale nosek powinien działać jak masz dowód zakupu to go do reklamacji
ja mam takiego tylko po polsku http://www.youtube.com/watch?v=MLh9PlSu-1g&feature=related
 
Ostatnia edycja:
my szczeniaczka kupiliśmy w selgrosie Alexowi na mikołaja jak miał 5 miesięcy więc nasz szczeniaczek wiekowy ale tak jak pisałam Alex prawie wcale się nim nie bawił więc zabawka wygląda jak nowa a nosek działał tak że jak się nacisnęło to szczeniaczek mówił apsik mój nosek a potem czerwony nosek i na początku jak dałam go Kacperkowi działał a teraz nie działa może Kacper go zaślinił ale uszy też gryzie a działają
efe ale nosek powinien działać jak masz dowód zakupu to go do reklamacji

a mi sie wydaje,ze to w tych starszych wersjach misia nosek działał,a w tych nowszych juz nie,bo ja swój meczyłam i nie działa,a koleżanka ma juz swojego 8 lat i jej działa
 
Dziewczyny duzo z Was ma tego szczeniaczka wiec oplaca sie go kupic??? Zastanawiam sie nad nim wlasnie. Czy ten szczeniaczek nie nudzi sie po paru dniach???Mojemu dziecku tak ciezko dogodzic... Mamy pieska Freda z Tiny Love do nauki raczkowania ale byl fajny tylko przez pierwsze 2-3 dni. Teraz lezy w kacie i wogole Alexa nie interesuje. Tak ma z wieloma zabawkami. Chciabym mu cos kupic co przycignelo by jego uwage na dluzej... Jak narazie zabawka trafiona w 100% (mamy ja juz 4miesiace i codziennie Alex sie nia bawi) to akwarium z Fisher price (juz tu o nim wczesniej pisalam) http://e-zabawkowo.pl/index.php?products=product&prod_id=178
 
reklama
Oleńka każde dziecko inne i tak na prawdę nie wiesz co mu podpasuje. U nas szczeniaczek też jest fajny od świąt Bożego NArodzenia, ale nie daje jej go codziennie do zabawy. Za to piosenka "Głowa, ramiona, palce nóg..." jest jedyną piosenką która ją uspokaja jak płacze. Ostatnio śpiewałam u lekarza. Jej od początku podpasowała :)
Za to teraz namiętnie rozwala puzzle i je gryzie. I tym jednym zębem jeździ i skrzypi. Normalnie ciarki mnie przechodzą brrrr
Ostatnio jej zrobiłam grzechotkę z pojemnika do moczu. Wsypałam groch i inne sypkie kolorowe rzeczy które miałam pod ręką. I ją to cieszy. Grunt żeby było nowe. Zabawkami kuzyna w święta bawiła się jak szalona, bo nie jej były. Na swoje nawet nie spojrzała.
 
Ostatnia edycja:
Do góry