reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokój maluszka

Właśnie skończyłam przybijać ramki co prawda jeszcze bez zdjęć, ale na to trzeba troszkę poczekać i tak o to mogę powiedzieć, ze kącik Antka skończony :)oczywiście jeszcze pościeli i ochraniaczy nie zakładałam, bo po co mają się kurzyć.
Cieszę się, ze mimo, ze dzielimy pokój razem jakoś nad wszystkim póki co zapanowałam:)
2rq1v09.jpg

2lyfra.jpg
 
reklama
o nie, ja sie zaraz rozplacze!! :sad:
u mnie nic sie nie ruszylo, powiercili dziury w scianach, obmurowali okna, jak dla mnie to zero postepu :/ kiedy ja sie doczekam pokoiku!!! juz chce miec lozeczko skrecone :/

jutro chyba wyciagne maszyne do szycia zeby jakos zabic czas... uszyje ochraniacz, poduszki jakies....


a w te sliczne ramki to ja bym poki co powkladala jakies obrazki chocby czarno biale grafiki ze zwierzatkami, na poczatek podobno czarne-biale-czerwone najbardziej przyciaga wzrok maluszka:

http://sklep.whiteandblack.pl/
 
Ostatnia edycja:
Ja jeszcze na szafę czekam, ale puli co pokój maluszka wygląda tak :)

Dziwnie zmieniły się kolory na zdjęciach. Tak naprawdę pokój jest bardziej czerwony niż różowy :baffled: a kolory bardzo nasycone :-) To pewnie dlatego, ze wysyłałam zdjęcia bezpośrednio z telefonu:sorry2:
 

Załączniki

  • IMAG0402.jpg
    IMAG0402.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 152
  • IMAG0401.jpg
    IMAG0401.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 153
Ostatnia edycja:
Właśnie skończyłam przybijać ramki co prawda jeszcze bez zdjęć, ale na to trzeba troszkę poczekać i tak o to mogę powiedzieć, ze kącik Antka skończony :)oczywiście jeszcze pościeli i ochraniaczy nie zakładałam, bo po co mają się kurzyć.
Cieszę się, ze mimo, ze dzielimy pokój razem jakoś nad wszystkim póki co zapanowałam:)
2rq1v09.jpg

2lyfra.jpg

Ja jeszcze na szafę czekam, ale puli co pokój maluszka wygląda tak :)

Dziwnie zmieniły się kolory na zdjęciach. Tak naprawdę pokój jest bardziej czerwony niż różowy :baffled: a kolory bardzo nasycone :-) To pewnie dlatego, ze wysyłałam zdjęcia bezpośrednio z telefonu:sorry2:

Ślicznie dziewczyny! :tak:
 
reklama
oczywiście jestem ślepa jak kret i nie zauważyłam kącika agaundpestka - super, kompaktowo, w moim stylu :) tylko czekać aż ramki się zapełnią - ja o nich nie pomyślałam zupełnie!
 
Do góry