reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokój maluszka

reklama
Ale super pokoiki,

młodak ja tez mam fotel z ikei za 99 i myśle, że bedzie wygodny mam jeszcze poduszke do karmienia fasolkę
 
Ale super pokoiki,

młodak ja tez mam fotel z ikei za 99 i myśle, że bedzie wygodny mam jeszcze poduszke do karmienia fasolkę


Taki? fotel.jpg
Mi to się akurat one podobają i nawet będzie mi pasował do pokoju małego, tylko się zastanawiam czy właśnie będzie wygodnie butlę na nim podawać.....
 
W końcu urządziłam pokój Zosi. Oto efekt:
pokoj zosi1.jpgpokoj zosi2.jpgpokoj zosi3.jpg
Nieskromnie się pochwalę, że wszystkie ozdóbki zrobiłam własnoręcznie :tak:
 
maćku b. ładnie. a pokaz jeszcze ozdóbki z bliska prosze....

Ja dopiero tapete dzis do pokoju kluski kupilam, ale kiedy ja połozymy to juz inna kwestia :)
 
W końcu urządziłam pokój Zosi. Oto efekt:
Zobacz załącznik 469175Zobacz załącznik 469177Zobacz załącznik 469179
Nieskromnie się pochwalę, że wszystkie ozdóbki zrobiłam własnoręcznie :tak:

Wspaniale Zdolniacho!!!! :D

maćku b. ładnie. a pokaz jeszcze ozdóbki z bliska prosze....

Ja dopiero tapete dzis do pokoju kluski kupilam, ale kiedy ja połozymy to juz inna kwestia :)

No i my jednak...olaliśmy, że klitka...olaliśmy, że niebieski kolor wyszedł super...wczoraj przyklejona została tapeta...
 
carla a jak u ciebie bo czekam i czekam na te zdjecia :)))

ja tez dopiero dzis kupilam tapete, a tak to juz wszystko do pokoiku mam, czeka w kartonach.

GS62904.jpg

juz nie moge sie doczekac az przyjdzie.
no chyba ze jeszcze polke na sciane nad przewijak kupie, na kosmetyki waciki i inne zeby pod reka byly. zobaczymy

wyglada na to ze w przyszlym tygodniu w koncu przeprowadzka :D schody przyjechaly dzisiaj i sa przepiekne.... przynajmniej ta czesc ktora pan zamontowal
 
reklama
Pieknie urządzone. Podoba mi się strasznie fotel, bo ja nadal nie mam nic do siadania w pokoju małego. Ale z racji ograniczonych funduszy zdecydujemy się pewnie na fotelz ikei za 99zł.

kochana to są foteliki z ikei a kosztowały 150/sztuka :tak: polecam

co do pokoiku to później planuję jakieś kolorowe naklejki czy coś w tym stylu ale zobaczymy

maćku ja to zazdroszczę jak ktoś potrafi sam coś zrobić i jeszcze potem fajnie to wygląda ;-) pokoik śliczny
 
Do góry