reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokój maluszka

Aha :-D
Jak przewinie ze dwa razy to zmieni zdanie

No na pewno. I wtedy nie bedzie patrzył za ile tylko pobiegnie do pierwszego sklepu i kupi :-D:-D:-D. Ja w każdym razie na ziemi przewijać nie będę bo po cesarce to podejrzewam, że będzie mi raczej ciężko się schylić nawet odrobinę.
 
reklama
a ja miałam przewijak przy wiktorze i wogóle go nie uzywalam wcale mi sie nie przydal dla tego teraz tez nie kupuje:p wygodnij mi było na lozku przewijac :p
 
mlodak jak masz na czym polozyc o sa takie dmuchane przewijaki w ikea z materacykiem na dnie, ja taki kupilam i poloze na komodzie

GULLUNGE Podkładka do pielęgnacji - IKEA

bo nie chcialam kolejnego grata sprowadzac do domu... zobaczymy jak sie sprawdzi


No właśnie nie bardzo mam gdzie położyć oprócz łózeczka. Dlatego taki typowy nałóżeczkowy w naszym przypadku jest najrosądniejszym wyjściem. W pokoju małego będzie tylko łóżeczko, komoda (a na niej kosmetyki), stoliczek wiklinowy i fotel (albo kupimy cosik, albo weźmiemy z salonu).
Z jednej strony te przewijaki stojące są fajny, ale nie chcę zagracać pokoiku, a poza tym wiadomo, że jak będę np. gotowała obiad to mały będie ze mna na dole w leżaczku lub foteliku to i do przewijania nie będę z nim śmigać specjanie na piętro tylko zrobię to na kanapie.
Przewijak będzie mi najbardziej potrzebny w nocy.
 
A ja to na dwóch piętrach mam łóżeczka (jedno ma ponad 30-lat i należało kiedyś do mnie :-D), a na parterze wózek, także na pewno trzech przewijaków nie kupię. Pewnie będę przewijac w łóżeczku. Dziecko lezy dość wysoko, więc mam nadzieję, ze dam radę :-) Wyjdzie w praniu :tak:
 
Ja tez nie mam przewijaka w sumie to bede mogla przewijac na lozku tylko troszke obawiam sie w nocy jak P bedzie bo on strasznie wierci sie w lozku jak spi no ale w sumie dziecka nie zostawie na lozku i gdzies nei pojde.. takze zobaczymy jak to bedzie nam wychodzic :)
 
My przewijaka nie kupowaliśmy, nie mamy metrażu na kolejny mebel a większość dnia pewnie będziemy spędzać w domu na dole albo na budowie czyli u u teściów więc i tak byłby nie używany ale gdyby Smerfetka miała własny pokoik to pewnie kupiłabym ten z ikea
 
Ja tam tez bede przewijac najczesciej na sofie albo w naszym lozku takze z przewijaka na lozeczko zrezygnowalam:-) po za tym lozeczko jest na pietrze i napewno nie bede za kazdym razem biegac po schodach na przewijanko:-D
 
reklama
Ja kupiłam taki przewijak, odrazu z wanienką
images
 
Do góry