reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki/kaciki Naszych Bobaskow :-)))

reklama
dziekuje :) Zawsze mi sie marzyl kolorowy pokoik, taki naprawde dziecinny...Ja go nie mialam, wiec chcialam aby Macius mial. Moj maz jest tego samego zdania. W rodzinie bylo troche glosow:ale on tak szybko wyrosnie z tych mebelkow. Ja na to:ale zanim to nastapi to z nich skorzysta i pokocha swoj pokoj, a mebelki kiedys przydadza sie nastepnemu dziecku(jesli sie pojawi :) ) lub innym dzieciom w rodzinie.
 
Jak mi się marzy pokoik dla Zuzi... I to taki kolorowy!!! :tak: :tak: :tak: Achhh... :sorry2: :-( :zawstydzona/y:
Anuś,dobra robota! :-D Sama bym chciała zamieszkać w takim pokoiku. :-D A Zuzia byłaby wniebowzięta widząc tyle aut. :-p :-D :-D :-D
 
i pokoik Patrysi i Maciusia cudny:tak:
Mija Pati ma w swoim pokoju telewizor?już?
gdyby nasz Majsterek miał w pokoju swój tv to chyba by już go dawno na części pierwsze rozbroił;-)
 
Od pięciu dni nareszcie wymarzone własne M, na parterze z osobnym pokoikiem dla Emisi. Jak będzie chwila to porobię zdjęcia i pochwalę się jakie "królestwo", a raczej ZOO ;-) ma teraz nasza mała. Tylko malunków na ścianie maminych brak, ale niestety brakuje mi talentu (w odróżnieniu od niektórych z Was), więc poszłam na łatwiznę i kupiłam jakieś naklejeczki.
 
Thea czekam na zdjęcia pokoju Emilki i reszty domu też.Pochwal sie jak urządziliście.
 
nareszcie miałam chwile, żeby dorwać się do aparatu
 

Załączniki

  • pokoik.jpg
    pokoik.jpg
    46 KB · Wyświetleń: 79
  • pokoik2.jpg
    pokoik2.jpg
    52,2 KB · Wyświetleń: 71
  • poko.jpg
    poko.jpg
    65,8 KB · Wyświetleń: 78
  • pokoj.jpg
    pokoj.jpg
    58,1 KB · Wyświetleń: 69
reklama
widzę że Emi też śpi jeszcze w szczebelkowym łóżeczku jak Przemi:tak:
ja od jakiegoś miesiąca czy dwóch poszukuję na allegro "dorosłego łóżka" ale jakoś nie mogę nic znaleźć:sorry2::dry:
 
Do góry