reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki i kąciki naszych maluchów- dekoracje , mebelki , wystroj

reklama
skromny kacik mojego Davidka, obok lozka rodzicow
brakuje jeszcze karuzelki, ale taka do lozeczka jest za duza i za ciezka - bo probowalam zalozyc i kupie jakas taka typowa do kolysek leciutka, albo taki łuk z misiami wiszacymi
29oshsy.jpg

118hvl1.jpg

2z81baf.jpg

super kącik, jeszcze tylko maluszka brakuje.. fajną macie kolorową sypialenkę :)
 
dziekuje kochane

sypialnie nie jest duza, ale dalo sie cos z nij zmajstrowac, dlatego tez na drugiej scianie jest szafa z duzym lusterm , zeby sie optycznie powiekszyla

no kolorki sa typowo moje, moze nie koniecznie pasuja do chlopaca, ale to w koncu moja sypialnia, on u nas tylko bedzie jakis czas stacjonowal :)))
bardziej sie balam czy mnie maz nie udusi, za kolor bocznych scian, ale spoko, ulegly jest, a musiala dopasowac idealnie do kwiatkow na tapecie
to i tak niech sie cieszy, ze tym oczojebnym rozem nie pomalowałam co przez pomylke na pocztaku kupilam hahahahhaahah

no i ja jestem osoba ktora ma fiola na punkcie pistacjowego koloru, chyba wszedzie mam cos pistacjowego, jakis dodatek chociaz :) chorubsko normalnie :)

Ewcia ta posciel akurat kupilam w primarku , myslalam ze bedzie gorsza jakosciowo a jednak jest super, lubie tez kupowac w matalanie , bo sa bardzo ladne i nie drogie a jakos swietna
 
atram a ja już któryś raz wchodzę tu i oglądam te zdjęcia i za każdym razem kolorki podobają mi się coraz bardziej. Ten róż jest dość intensywny ale łagodnieje przy pistacji.
 
reklama
Do góry