reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokoik

reklama
KasiaDe - Bardzo bardzo ładnia komoda!

Sumko - pomysł uwazam za genialny - . Ja coprawda mam taką komode - na wysokości brzuszka i tam bedzie przewijak, ale inaczej zrobilabym pewnie z pralki taki użytek, szczegolnie, ze przypomnialo mi się, ze znajomi tak mieli.
Postanowiłam od poniedzialku wziac sie za generalne porzadki - pomóc mezowi - w sobote zlecilam mu malowanie pokoiku - i zapewne bedzie mega sprzątansko..a i chcialabym sie wybrac do takiej hurtowni i kupic juz przewijak, pościel do wózeczka, recznik z nakryciem na głowkę, wanienką ze stojakiem, koszulę do karmienia, klapki, i inne "bajery" do szpitala dla mnie - szczegółów jeszcze nie znam ;) oj..zaraz siadam robic listę ::)
 
Dzięki Rusałko!
Co do przewijaka, to kupiliśmy na allegro taki montowany do ściany (nazywany łazienkowym), który sie rozkłada. Na codzień wisi sobie złożony przy śnianie a jak zachodzi potrzeba, to rozkłada się i przewija dzidzię. Super jest w nim to, że nie zajmuje duzo miejsca i montuje na odpowiedniej dla siebie wysokości - żeby plecki nie bolały i było wygodnie.
Nie mam go jeszcze zamontowanego, ale jak będzie wisiał, to zrobię zdjęcie.
 
Kasia De wlasnie takie proste ksztalty lubie, bardzo ladna komoda. Ja bede z synusiem ,jego lozeczkiem i szafeczka w jednym pokoju. Dopiero jak sie przeprowadze to malemu urzadze pokoik ;)
 
Ja jestem na etapie prania i prasowania pościeli więc może niebawem jakieś zdjęcie będzie :)
 
a ja musze zamowic posciel..kupic ostatnia czesc wyprawki....poprac, poprasowac i beda zdjecia... :)
 
My musimy złożyć łóżeczko, zamontować przewijak i wszystko będzie już stało jak należy. Oczywiście zostanie wypranie i wyprasowanie ciuszków :-)
 
U nas wielkie przemeblowanie. Musimy przenieść meble z pokoju Maluszka do innego a żeby to zrobić to najpierw trzeba tamten opróżnić. Więc WIELKIE sprzątanie. Może w przyszłym tygodniu uda się w końcu złożyć mebelki małego bo jak już pisałam czekają grzecznie w piwnicy. A wtedy jakiś tydzień zostaje na pouikładanie rzeczy, pranie itp. Bo jak nie to mężuś będzie miał pracowite dni gdy będę w szpitalu. Potem zostanie już tylko łóżeczko, ale to dopiero po porodzie. Więc u nas niby wszystko gotowe, a jednak...
 
reklama
Do góry