reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokoik

witam wiosennie. Dawno mnie było, ale już się poprawiam. My mebelki planujemy zamawiać zaraz po świętach, więc mam nadzieję, że jeszcze przed długim weekendem będą gotowe. W tym tygodniu jedziemy kupić łóżeczko i materacyk. Też myślimy nad pianka-kokos. Już nie mogę się doczekać, ale skręcać łóżeczka nie będziemy, bo nie chcemy zapeszyć.
 
reklama
Ja też kupiłam materac kokos-pianka, tak mi doradzono :))
Ja niedługo wkleje pokoik, bo już prawie skończony :))
Aniu, mebelki śliczne, wyglada już jak małe królestwo Mateuszka :))
 
Dzieki Agaciulka:)) Dokladnie, male krolewstwo, jeszcze tylko musze zamowic posciel i poszewki:))) No i lampe, pojemniki na zabawki i polki na ksiazki
Wklej koniecznie:)))) Czekam z niecierpliowscia:))

 
U mnie tez materacyk kokos- pianka - kokos.

Dziewczyny myślicie ze przewijak ( taki jak u Ani76) bedzie stabilny jak go położę na łózku w poprzek ??? Na komodzie raczej nie będzie miejsca i tak rozmyślam czy sie gdzies nie zsunie lub nie zapadnie :o
 
Asiu -te przewijaki mają takie plastikowe niby nóżki które się mocuje tak żeby były na szerokość łóżeczka i zapobiegały przesuwaniu się przewijaka - powinno to być w miarę stabilne - przynajmniej mój takie ma a wydaje mi się że podobnego typu tylko obrazeczki mam inne, zaprezentuję jak będzie łóżeczko, na razie leży na komodzie ale komoda jest raczej trochę za wysoka na przewijanie - taki sam typ jak Ani tylko 5 szuflad i biała :)
 
Dziekuje Basiu, to teraz juz czekam z niecierpliwoscia na sobote bo wtedy wielkie zakupy, wlasciwie to tylko wozek zostanie na ostatni moment albo nawet na po porodzie :)
 
Basiu, Asiu - moj ma wlasnie takie nozki plastikowe, ktore zapobiegaja przesunieciu przewijaka na lozeczku. Tez o tym myslalm i bez tych nozek bym nie kupila, bo bym sie bala ze mi spadnie.
 
A jak myślicie, czy można urzadzić kącik do przewijania na pralce w łazience (oczywiście nie włączonej ;D). Bo ja nie mam żadnego innego pomysłu. Przewijak na łóżeczko odpada bo będzie kołyska, komoda nie zmiesci się do sypialni, a na sypialnianym łóżku trochę za nisko ? I tak jakoś przymierzam się do tej pralki coraz bardziej :(
 
hehe sumka, świetny pomysł ;D dla mnie rewelacja! Chyba sama skorzystam, bo u mnie też z miejscem na przewijanie kłopotki z takich samych powodów jak u Ciebie :)
 
reklama
Do góry