reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokoik

reklama
a u mnie wielkie przygotowania do ostatniego egzaminu..i pisanie pracy..przez co..tylko uzupełnianie zakupów (wczoraj kupiliśmy stelaz do baldachimu) ..koszulę do karmienia, i zaraz na allegro zamówię sobie elektryczny laktator:)
co do prania..prasowania - zaczynam w poniedzialek:):)!!!!!!!
 
Dziewczyny a JA przez dwa dni 2 i 3 maja prałam i prasowałam ..nie zdawałam sobie sprawy z faktu posiadania tylu ciuszków...kiedy Marcinek je wynosi...mam dosyć na razie prasowania ....
oto kącik Maluszka

pict00974pj.jpg
 
czerwcowki coraz bardziej zwarte i gotowe :D

wizyta mamy byla pracowita i dzieki temu maluch ma lozeczko zaraz obok naszego:
lozeczko.jpg

narazie bez poscieli, ale jak widac mamy tez wanienke ;D
a tutaj szafka do przewijania, na ktorej narazie stoi fotelik, a lampka i rzezba-domek pewnie sie przeprowadza....a moze nie ;)
szafka.jpg
 
Ola.K widze, ze wszystko dopiete na ostani guzik :)

Agatatje - fajniutko, wszystko tak blisko, cieplo i przytulnie... no po prostu fajny macie ten apartamencik. :)

Nasze lozeczko dojdzie do nas prawdopodobnie 9 maja wiec weekend 13-14 bedzie pracowity i mam nadzieje, ze tez bede mogla pochwalic sie zdjatkami (ktore teraz wiem jak wklejac ;))
 
Agataje masz świetną tą szafke do przewijania. Mnie właśnie czegoś takiego brakuje :(
 
ale urczo przygotowałyście Olu, Agatatje kącik dla Maluszków - bombowow wrecz!

a ja obiecałam sobie, że na dniach spakuję torbe, szczególnie, ze dowiedziałam się, ze szwagierka kumpeli urodziła coreczke 3 tygodnie wczesniej..a inna koleżanka też córeczkę dwa wczesniej... ::) a ja mam ostatnio dość czesto w nocy skurcze.. ;)
 
reklama
sumka, ta szafka ma 11lat........odziedziczylam po rodzenstwie ;D
chyba w ikei cos podobnego sie dostanie.

co do torby to ja zaczelam pakowac, jeszcze troche tam powrzucam, ale juz czeka ;D
 
Do góry