reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokoik

ell, ja też o tym bym nie pomyślała, ale pojechałam zobaczyć sobie te mebelki do sklepu, który jest na Puławskiej 326 w Warszawie. I wtedy jak ogladałam te komody zorientowałam sie, ze sięgają mi prawie pod biust niektóre, hahaha :laugh:
 
reklama
jak sądzicie? czy obecność tv w pokoju tam gdzie będzie maluszek jest nie wskazane??? pokoju odrębnego dla malca nie mamy więc martwi mnie czy taki sprzęt nie zakłuci życia maluszkowi??
 
Magdziu dla uspokojenia dodam że mój maluszek przemieszkał w takich warunkach prawie 2 latka i jakoś nie odbiło sie to na nim. Jak juz wcześniej pisałam nam bardzo ułatwił życie baldachim na łóżeczku. I mały miał odrobinę prywatności. ;D
 
my mamy kompa, nie mamy tv.....jakos sie odzwyczailam,ale maz mi wierci dziure w brzuchu, zeby kupic hehe
mi by tam dvd i projektor wystarczylo ;D

ale powiem wam, ze jak moje rodzenstwo bylo malusie, to spali w sypialni rodzicow w nocy, a w dzien to ciagle sie gdzies z nimi przemieszczalo, a to spacer, a to cos i wlasciwie to jakos telewizor nie wplywal na dzidzie......poza tym, ze jak maly albo mala plakali, a my (starsi) chcielismy ogladac film to bylismy zli na mame, ze nie pojdzie gdzies sobie z tym placzacym stworzonkiem hehehehe
no ale sprawa byla troche latwiejsza, bo rodzice mieszkaja w domu, a nie w mieszkaniu

tak czy siak, kiedy ja sie zajmowalam jakims maluchem, to raczej nie siedzialam przed tv
 
A to lozeczko Klups Radek VII sosna w pokoiku z wanienka i ponizej przewijak.
Mamy juz tez komode:)))


a to pierwsza szuflada z ciuszkami:


lozeczko z wanienka


i przewijak


Kupimy jeszcze dwie polki na ksiazki i to wszytko z mebli:)))
 
Aniu76 wszyystko śliczne. Aż żal, że ja jeszcze nic nie mam poskręcanego. A jaki kupiłaś materac?
 
Dzieki Sumka:))))
Kupilam w koncu kokos-pianka-kokos Lux, tak mi doradzila pani w sklepie zamiast kokos-gryka.
Oczywiscie ze zdejmowanym pokrowcem.

Ja juz musialam wszystko poskrecac, tzn maz ja asystowalam:)))
 
Mi tez Pani doradzała w sklepie materac kokos pianka - w srode kupujemy łóżeczko i materac.

Aniu, mam pytanie - gdzie kupiłaś komódke. jest taka bardzo w moim stylu, zwyczajna. tez była do samodzielnego składania?
 
Agusiaa komode kupilam w Ikeii - Malm 4 szufady:))
Latwo sie sklada:))
Ja chcialam prosta i jasna i pojemne szuflady, no i niedroga. I wybralismy ta, lozeczko sosna bardzo do niej pasuje.
 
reklama
My też kupiliśmy komódke w Ikei, też Malm, ale tą największą, czyli 4 szuflady + 5 dzielona na pół. Dziś mamy zamiar ją skręcać i zobaczymy jak się będzie prezentowała w sypialni (bo tam na razie będzie kącik dzidziusia) :-)
 
Do góry