reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokoik

oto zdjecia pokoiku mojej corci. jeszcze troszke trzeba dokonczyc.

szafka i łózio:
_606560_n.jpg


lozeczko raz jeszcze:
_606566_n.jpg


komoda z przewijakiem i troche wanienki zamieszkanej przez misia  ;D
_606568_n.jpg


moja sliczna zaslonka ktora sama uszylam hihihi:
_606570_n.jpg


a to moj kochany konik morski z ikei:
_606578_n.jpg


swiatelka  :)
_606575_n.jpg


No jeszcze male sprzatanko, wymiana zyrandola i kaloryfera (jak spoldzielnia sie zgodzi w tym roku) i roleta na okno i wsio. no dziecka brakuje... ale to juz blizej jak dalej ;D Chcialabym zeby lozeczko juz puste nie stalo ::)

 
reklama
Marzenko,przepiekny ten pokik dla twojego dzieciątka! Bardzo ładne zesr=tawienie kolorków i sliczne mebelki!Tak jak piszesz,tylko dzidzi brakuje ;) ale to już tak niedługo...czy możesz napisać,gdzie kupiłaś te kwiatowe światełka? Są super!
 
Marzenko - pokoik bajka:))))
Juz wszystko na cacy przygotowane:)))
A te kwiatuszki na scianie sa przesliczne :) :) :)konik zreszta tez.. :) :) :)
Zaslonka piekna uszylas:)))) :) :) :)
a lozeczka dla bobaskow mamy takie same ;) ;) ;)
 
Przepieknie Marzenko !!!!Hmmm nie moge znalezc lampki nocnej dla Eliaszka..

Kasiu De wiesz moze gdzie w Tarnowie mozna taka kupic ? ( podobna do tej Marzenki - taka typowa dla dzieciatka )
 
Marzenko pokoik ślicznie urządzony ;D ;D ;D
Ja też jestem pod wrażeniem tych kwiatuszkowych lampek ;D ;D ;D
 
reklama
Fajnie ze Wam sie podoba :) A te kwiatuszkowe lampki to z Ikei. w nocy fajne swiatlo daja, akurat takie zeby zobaczyc czy z maluchem wszystko ok w lozeczku i nie beda razic mnie ( a ja jestem straszna maruda w tej kwestii bo cale zycie spalam przy totalnej ciemnicy i teraz to nawet wyswietlacz zegarka w video mi przeszkadza :D).
 
Do góry