reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokoik

reklama
Agaciulka28 śliczny pokoik ;D Teraz już możesz spokojnie czekać na dzidziusia ;D
 
Agaciulka - sliczny pokoik:)))
Juz sie nie moge doczekac pokoiku Mateuszka, na razie stoi pusty ale juz pomalowany:))))
 
Pokoik prześliczny Agaciulko- też zdecydowałam się na zamówienie mebelków z tej samej firmy co Ty-dlatego chciałam zapytać Cię o ich jakość- czy jesteś zadowolona, jak z dostawą, czy długo czekałaś na realizację zlecenia, czy były jakieś problemy przy skręcaniu....i tak ogólnie:)
Tak swoją drogą widząc przygotowany przez Was pokoik, zdałam sobie sprawę ile rzeczy potrzebuję:))
 
witajcie dziewczynki dlugo tu nie zagladałam i widze duze postepy zazdroszcze wam bo wy juz macie jakies mabelki lozeczka i urzadzacie pokoik dla malucha ja mam niestety jedem pokoj i nie mam zielonego pojecia jak ustwic wszystkie rzeczy tak zeby sie zmiescily mabelki dziecka po swietach bede malowac mieszkanko i bede powoli ustawiac meble mielismy okazje sie przeprowadzic do wiekszego mieszkania ale wyszla nie przyjemna sprawa z moja teściowa i wole zostac w jednym pokoju niz meczyc sie codziennie wiedzac ze tesciowa mieszka pietro wyrzej jak macie jakies pomysly jak ulozyc i zmiescic wszystko w jedym pokoju to bardzo prosze ja juz nie mam pojecia bede bardzo wdzieczna za kazde rady





 
agusia24 nie martw się, ja też mieszkałam w jednopokojowym mieszkanku jak urodził mi się Bartuś i ze wszystkim się pomieściliśmy. U nas bardzo sie sprawdziło łóżeczko z baldachimem. Jak maluch zasypiał to zasłanialiśmy mu baldachim i mogliśmy oglądać telewizję itd. i tak mieszkalismy prawie 2 lata, więc naprawde nic strasznego :D trzeba tylko dobrze rozplanować gdzie wstawić łóżeczko, albo na początku używać takiego wiklinowego kosza na nóżkach
 
ell, zaraz dam ci namiar na Panów, którzy zajmują sie sprzedażą tych mebli co na stronie vox, ale z 5 % rabatem, ja nawet na półki wytargowałam 10 % rabatu, miło, szybko, z darmową dostawą i wniesieniem. Meble trzeba skręcać samemu, ale to nawet jak w sklepie kupisz te za 5 tys to ci w pudłach przywożą. Zmontować łatwo, ja jestem mile zaskoczona, bo bałam się, ze bedzą wygladały troszkę tandetnie (szczególnie ten kolor który wybrałam) ale wygladaja suuper, szuflady troszkę ciężko chodzą, ale myślę, ze to sprawa nasmarowania. Meble bardzo solidnie zapakowane i zabezpieczone, tu nawet mąż był w szoku.Ja za ten komplet zapłaciłam 1800 zł bo ziełam 3 półki od razu a one sa proste a drogie w sumie (60 zl półka). Jak cos to ci będę pisać :)
to oni http://www.allegro.pl/item91516846__meble_dzieciece_vox_promocja_rabaty_.html
ale pamiętaj wybierając o wysokości komody do przewijania bo ja na początku chciałam kupic ten komplet kremowy co maja na swojej stronie ale okazało sie ze ma wysokości 110 cm wiec musiałabym ze swoim wzrostem 162 cm miec ręce w górze i wybrałam najniższą komode :)
 
Agusia24, my mamy dwa pokoje, ale jeden to pracownia (tu szyje, maluje i pracujemy na kompie) a drugi duzy to sypialnia i salon wiec tam chcemy kacik dla dzidzi urzadzic. Zaczynamy w maju, bo wtedy dostaniemy lozeczko i szafke do przwijania i jeszcze jakas szafke na ciuszki trzebaby skombinowac. Chcemy postawic lozeczko malego obok naszego lozka, a mebelki to kurcze nie wiem......gdzies sie wkomponuje zeby ladnie wygladalo. Wtedy sie pochwale ;D
mamy narazie pomysl, zeby kupic parawan i troche podzielic nim pokoj na czesc dzienna i na sypialnie :laugh:
 
reklama
agaciulka dziękuję bardzo za informacje i rady:))) oj człowiek to faktycznie o wielu rzeczach nie pomysli- pewnie nie zastanawialabym sie nawet nad wysokością komodu oj gapa ze mnie
 
Do góry