reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokoik

Będą jeszcze dekoracje na ścianie nad łóżeczkiem i komodą, może obrazki, jeszcze nie mam pomysłu i worek moich pluszaków (pamiątek) czeka na ustawienie na półkach  :D No i oczywiście łóżeczko, pościel i reszta, a ubranka poleca do szafy i komody jak popiore  :) DZIEWCZYNY, MAM DOŚĆ NA DZISIAJ  :( BARDZO SIE NAPRACOWAŁAM  :(
Buziaki
 
reklama
Patrycja, masz racje, ze chciałoby się być dzieckiem  ;) :laugh: A ta karuzele kupiliśmy na allegro i bardzo jestem zadowolona, tylko na razie nie wieszam misiów żeby sie kurz nie zbierał  :)
 
Ślicznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)
A my dzisiaj zakupilismy z Leroy Merlin lampke na sciane z dinusiami do powieszenia, wlacza sie ja osobno do kontaktu. Upatrzylam sobie tez zaslonki czerwono zolte w pajacyki i firaneczke w misie z latawcami :) Wszystko w takich pieknych zywych kolorkach :) Juz sie nie moge doczekac jak bedzie po pierwszym ;D
 
no super Agaciulka28 bardzo mi sie podoba..i mojej Klaudyś chyba tez.. bo wlasnie jak jej pokazałam..zaczęła kopac :laugh:
 
Agaciulku a gdzie kupiłaś jak się fahowo nazywa ta niebieska grubsza( na komodzie na półce leży) podkładka...miękka?
 
reklama
Olu, kupiłam ją zupełnie przypadkowo będąc w Skierniewicach u koleżanki, była ostatnia niebieska i juz podobno takich nie produkują (zawsze jak cos wreszczie dobrego to przestaja produkować). Ale polecam w Ikei są takie też dmuchane, nawet troszke lepsze, bo tu gdzie sie dziecko kładzie to jest pianka, a dmuchane sa tylko boki i sa białe po chyba 19,90 zł na stoisku gdzie łóżeczka i pościel dla niemowląt. W tej mojej podkładce miękkie jest też to co się dziecko kładzie i zastanawiam sie czy sie boki nie będą składać do środka, w razie co też pojedę po tą podkładke do ikei.
Olu, zobacz jak chcesz to licytuj http://www.allegro.pl/item91014430_materacyk_na_przewijak.html
 
Do góry