reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoik maluszka. Inspiracje i nasze realizacje.

Ja tym razem mam plan przystawic lozeczko do naszego lozka od mojej strony ale ze zdjetym frontem, tak zeby materace byly na rownym poziomie. Z jankiem spalam te pierwsze miesiace bo jestem zbyt leniwa zeby sie zwlec z lozka do karmienia, ale przyznam ze nie raz mialam stresa czy go nie przygniote
 
reklama
No tak jak piszesz Sarenka, brat narzeczonego miał tą samą historię. Tyle, że śpią już razem mała ma teraz rok, ale mała śpi na dużym materacu małżeńskim przy ziemi i też chyba nocy nie przespała w łóżeczku
 
nowe aranżacje pokojowe ;)
jakoś tak wszystko w szarościach mi wpada w oko ;)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 138
  • image.jpg
    image.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 125
  • image.jpg
    image.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 126
  • image.jpg
    image.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 126
  • image.jpg
    image.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 135
  • image.jpg
    image.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 132
  • image.jpg
    image.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 140
Nooo... w końcu zapłacona zaliczka za szafę i będzie można zacząć malowanie w pokoju małego :)

Niestety mój luby wymyślił zamówienie szafy na idealny wymiar i będzie to trochę więcej kosztować.

Zastanawiam się, bo kupiłam łóżeczko typu Baby Bay - Klupś Piccolo dostawne, będzie stało u mnie w sypialni, ale też może kupię takie zwykłe 120x60 - np choćby Sniglar z IKEI za 90 zł... do pokoju malucha. Pewnie i tak się przyda prędzej czy później, bo to dostawne jest małe 90 x 40. Co o tym myślicie? Kupowałybyście też takie standardowe? Ja chyba tak zrobię... nie jest drogie.
 
Ladne pokoiki.

Ja sie nie bawie w urzadzanie pokoju dla corki/syna bo w sumie Oboje beda spac u mnie w pokoju. Pozniej jak bede ich przenosic to pewnie wtedy sie zajme takimi rzeczami :)
Mam 'do dyspozycjii' 25 m2 wiec moze cosik fajnego wymysle :)

Pierwszy sukces - corke z lozeczka przegonilam do spania na lozko swoje :)
 
Emotion_gratuluje! Jeszcze nie mam dzieki ale czuje ze dziecko w swoim łóżku to faktycznie sukces!!
Alex_ja tez jednak zdecydowałam sie na pokoj. Itak trzeba, a wiec lepiej teraz póki moge czyli pare miesięcy wcześnieniej niż pozniej, bo nie wiem jak bede sie ogarniać. Do swojego pikoju kupuje łóżeczko 120, a do pokoju malucha 140, które pozniej zostanie jako łóżko normalne.
Maja szarości sa boskie!! Uwielbiam i tez na to sie nastawiam!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Emotin słodko wygląda taki maluszek, moja śpi w swoim łóżku już od roku, sama w swoim pokoju, oczywiście ja muszę leżeć z nIą przy usypianiu a w nocy woła mama choć:)
 
Do góry