reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokoik/kącik dla Maluszka

reklama
A ja mam pytanie o karuzelki , takie doczepiane do łóżeczka.Dostałam właśnie w prezencie i tak się zastanawiam,czy to od pierwszych dni nie jest przypadkiem zbędne i nie dostarcza za duzo bodźców maluszkowi?Na opakowaniu jest napisane,że od 0-6 miesiąca,ale ja mam jakies takie mieszane uczucia .Kurcze,nie wiem co mi się teraz ubzdurało z tymi karuzelami,bo przeciez u większości z Was na zdjęciach widze juz zamontowane. Chyba mam jakies złe informacje.
 
Ja myślę że jak się dzidziuś pojawi to przetestuj na nim jak będzie na karuzelke reagowac bo to różnie bywa.Jednemu maleństwu będzie to odpowiadac a inne będzie denerwowac.
 
asia ja też na niego patrzyłam, właśnie do sypialni, ale jakoś się zastanawiałam i nie wzięłam..facet ma jeszcze jeden podobny, który mi się podobał. A też właśnie potrzebuję samego abażura bo sznur mam..
 
noi pewnie go kupie, bo do sklepu nie zajade, a w internecie wszystko inne co mi się podoba to kosztuje dużo więcej. Ciekawa tlyko jestem ile ona daje świadła. Z drugiej strony w sypialni nie potrzebuje mieć super jano.
 
noi pewnie go kupie, bo do sklepu nie zajade, a w internecie wszystko inne co mi się podoba to kosztuje dużo więcej. Ciekawa tlyko jestem ile ona daje świadła. Z drugiej strony w sypialni nie potrzebuje mieć super jano.
Asia - wczoraj byłam w NOMI i wisiały takie żyrandole - niesamowicie mi się spodobały;-) Fajnie wyglądają, ale tak jak piszesz, światła one za dużo nie dają, takie przymroczone, ale w sypialni im ciemniej tym przyjemniej prawda?;-)
 
reklama
chyba zamówię te lampy, najbardziej mi po głowie chodzi ten mocno różowy kolor, tylko on będzie dawał światło jak w burdelu, ale fajnie by wyglądał z naszymi ścianami :/
 
Do góry