reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokoik/kącik dla Maluszka

Kasiula śliczny kącik, a połączenie zieleni z ciemnym drewnem rewelacyjne:-)
Pozwole się nie zgodzić co do karuzelki, noworodki nie zwracają jeszcze uwagi na to co wisi nad ich główkami, dopiero tak po miesiącu zaczynają sie nieco interesować. Melodyjka z karuzelki działa uspokajająco nawet na takiego maluszka, więc moim zdaniem warto zawiesić bo w ten sposób można wyuczyć nawyk usypiania przy muzyce od pierwszych dni. Wypróbowałam to z moją Ewą i do ok roczku zasypiała zawsze przy włączonej cichutko muzyce, najpierw z karuzelki potem z płyty. Ale oczywiście każdy sam decyduje:-)
 
reklama
Ja pamiętam że młodsza córcia jak miała tak trzy miesiące to mi zaczęła łapać za te zabawki i karuzelka poszła wkrótce w odstawkę ;-).aLE fakt że takie noworodki zupełnie nie zwracają na te zabaweczki uwagi.Melodyjka z karuzelki jak najbardziej
 
kasiula kącik ładniutki..

Co do karuzelki to my nie mamy, mam jakiegoś Kubusia Puchatka takiego mocowanego do łóżeczka, który coś tam chyba gra, ale jeszcze go nie wypróbowaliśmy..musimy zobaczyć co to?
 
033 (8).jpg034 (8).jpg
Wprawdzie już wklejqałam pokoik Karolinki ale wtedy nie był jeszcze skończony:-)
 
reklama
Do góry