reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokoik/kącik dla Maluszka

sierpień 2011 024.jpgto ja się tez pochwalę kącikiem mojego Franka:-)
sierpień 2011 026.jpg
 
reklama
dzięki za miłe słowa:)
BigChild własnie tak mi się wydawało, ze to Ty taką samą żabę kupiłaś:-) tak to taka wnęka, więc zrobiliśmy tam półki z ciuszkami dla małego, póki mało mobilny bedzie, bo później łóżeczko bedę miała w innym miejscu, bo by mi pewnie synuś "sprzątał na półkach"
 
A ja mam pytanie o karuzelki , takie doczepiane do łóżeczka.Dostałam właśnie w prezencie i tak się zastanawiam,czy to od pierwszych dni nie jest przypadkiem zbędne i nie dostarcza za duzo bodźców maluszkowi?Na opakowaniu jest napisane,że od 0-6 miesiąca,ale ja mam jakies takie mieszane uczucia .Kurcze,nie wiem co mi się teraz ubzdurało z tymi karuzelami,bo przeciez u większości z Was na zdjęciach widze juz zamontowane. Chyba mam jakies złe informacje.

Z tego co wiem karuzelkę warto zawiesić mniej więcej po miesiącu. Noworodek ma nieustabilizowaną siatkówkę i nie należy go nadmiernie bodźcować kolorami i mobilami. Dla noworodka najlepsze są proste geometryczne kształty czarne na białym tle. Są takie specjalne karty (newborn stimulation flash cards - niezbyt popularne w Polsce), które można dziecku wydrukować i wkładać do łóżeczka kiedy nie śpi. Ja kupiłam białą pościel w czarne owieczki :-) Karuzelkę zawieszę później. Pozdrawiam!
Czekając na... - Projektowanie i aranżacja wnętrz - Deccoria.pl - ogrody, wystrój wnętrz, dekoracje, projekty ogrodów, architektura, dekoria,
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry