reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pokoik dla maleństwa

lil kate: zajrzyj na Allegro, widziałam sporo ślicznych maleńkich lampek właśnie takich do gniazdka, w głównie dziale Dla Dzieci - Pokój dziecięcy - oświetlenie
 
reklama
u mnie jak narazie nic nie posuwa sie na przod:baffled:

karnisza jeszcze nie kupilismy, firanka nawet nie zamowiona, lozeczko kupione, ale ciagle stoi w sklepie, komode zamowimy dopiero w srode (jak odbierzemy lozeczko), przewijak jeszcze nie kupiony (tez sroda jak sadze).

Pozatym brakuje mi jeszcze lampki nad lozeczko i pojemnikow na waciki itp:-(
a do ikei raczej juz nie pojedziemy.

wiec jak do polowy stycznia sie wyrobimy ze wszystkim to bedzie super:sick:
 
U mnie malowanie odeszło i raczej już nie pomalujemy, bo choinka stoi i nie bedziemy zyglować...a jak rozbierzemy to drzewko to bedzie koniec stycznia i niestety nie wiem czy zdarzymy, a mąż sam nie pomaluje..:no:
troche to przez męża ale już mu wybaczyłam..
 
mysia23, juz niedlugo zamieszkacie w swoim wlasnym domku gdzie urzadzisz malenstwu najpiekniejszy pokoj na swiecie:tak: to dlatego dla meza wazniejsze zakladanie wody niz malowanie pokoju waszego. zrozum i docen (latwo powiedziec):-)
 
u nas pokoik pierworodnej już w zasadzie gotowy :-)
Izka spi w nowym lozku bez problemow, nawet sama zasypia, ufff myslelismy ze bedzie trudniej ja przeprowadzic z naszej sypialni

maz zabral lozeczko zeby je odswiezyc i przywiezie w okolicach terminu, komoda dla maluszka juz praktycznie zapakowana ciuszkami

powoli piore i prasuje zeby pod koniec stycznia miec wszystko gotowe
jest dobrze :-)

jak tylko maz przywiezie aparat do domu to pokaze Wam pokoj Izuli
 
:szok: a ja nie mam nic. Mieszkanie w remoncie, bo chcemy się przeprowadzić przed porodem tylko czy fachowcy dadzą radę. Obiecują, że na koniec stycznia będzie gotowe to niby 22 dni przed terminem :laugh2: . Muszę być optymistką i mam nadzieję że damy radę. Nie mam nic i dlatego sie martwię ani wozka ( ale kupię go w poniedziałek 08-01-2007) łóżeczko zamówię i nie będziemy składać. Jeny no własnie i te pojemniczki pościele :baffled: Chyba jestem wyrodną mamą:confused: no ale moze dam radę tylko co kupić?????
 
reklama
Karola-04, nie martw sie. Ja jestem w podobnej sytuacji. Nie mamy ani wozka, ani lozeczka, ani komodki nie mowiac juz o poscieli. Na razie mamy tylko kilka ciuszkow, nosidelko, rozek, kosmetyki. Tez nie wiem za co sie zabrac. Dzis troche ruszylismy z zakupami. Od poniedzialku ostro zabieramy sie do zakupow.A poza tym wszystkim jeszcze jestesmy w trakcie kupna mieszkania. Uffff.:cool2:
 
Do góry