reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Dziewczyny mam pytanie chcialabym sciagnac mleko ale nigdy tego nie robilam powiedzcie plis kiedy powinnam je sciagac resztki po jedzeniu malego czy z drugiej piersi czy jak? I czy sciaganie laktatorem powinno tak bolec???
 
Dziewczyny jak wychodzi wam chustowanie ??
Które chusty są lepsze elastyczne, tkane?? Zastanawiam się też nad nosidłem, mała coraz cięższa więc trzeba coś wymyślić :) U mnie ostatnio mała zasypia o 23 :szok: a przed tym mega marudzenia od 19stej :wściekła/y: ale za to śpi do 10. Mam wrażenie że przechodzi skok rozwojowy albo po prostu staje się mega marudką mam nadzieję że jej to przejdzie.
Buziaki i miłego wieczorku:)

Andzik to zależy czy karmisz z obu piersi czy tylko z jednej podczas karmienia, moja mała głodomorra ściąga mi z obu piersi przy karmieniu więc jak ściągam to od razu po karmieniu z obu piersi. Mnie ściąganie nie boli mam laktator medela swing.
 
Ostatnia edycja:
Mania robi sie ciepło wiec chusta elastyczna raczej nie, ja jestem laikiem ale wiem ze elastyki nie nadaja sie na upały. Ja chustuje 3 dzień, ale na taniej tkanej Pentelce - dla mnie super. Nie inwestowałam w firmowa, bo chciałam sie przekonac jak młody zareaguje i jak mi pójdzie. Teraz kupie porzadna ale używana podobno nosi sie lepiej i duzo lepiej sie dociaga używane chusty.
 
Chyba tez sie skusze na chuste. Dziewczyny jak to jest z chustami najpierw sie je wiaze a potem wklada dziecko. Moze banalne pytanie ale ze mnie laik.
 
pauletta no widzisz..! filipek tylko czekał aż bedziesz sama zeby Ci wszystkie pierwsze uśmiechy ofiarowac.! :):):)

a ja muszę sie jakiegoś ortopedy podobać czy mogę bruna z ta szyna w chacie nosić :confused:
było by o niebo wygodniej!

karina głupiki ci lekarze..
zdrowka dla małej! a sio katarze!

emilia bruno juz od wczoraj nie dostaje annyybiituku, a ja jeszcze muszę troche brać :/

ja bym była wniebowzieta jakbym miała całe noce spokojne :D:D

reniuszek nasza kąpiel dzisiaj była o 22.30 i nie jest to rzadkością :) bruno tak sie zapatrzyl na karuzelke ze godzinke prawie go nie było, więc czekałam na jakis sygnał ze chce sie kąpać :)
u nas rytm nadaje bruno :tak::tak:
mysle ze nasze maluchy nie znaja sie na zegarkach, tylko schematami ogarniaja. u nas jest zabawa przed kąpielą, potem fajne pluski w wodzie, potem nagły ryk który towarzyszy nam aż do ubrania, potem do lozka i nocne karmienie przy którym bruno odpływu.. :tak: :)

a gdzie dzisiaj zabalowaliscie..?

my byliśmy w parku na spacerze (maly ani na chwile nie raczył zasnac ;) a potem na zakupach :)

a o walce z siuskami nawet mi nie przypominaj brrr.. czeka nas to ponownie za 2 tygodnie (znowu na posiew :baffled:) ale nam o wiele sprawniej idzie łapanie do pojemniczka :p

jak czytałam o wyczynach Maksia to aż sie usmialam ! :laugh2: dzielny chłopak - moj jak narazie na brzuchu za długo sie nie bawi, a o przewrotach to jeszcze nie myśli :D
bruno musi nadgonic kolegę - oby nie siusiajac mi w cycki :D:D:D

jak wyniki hemo....???

magda brrr mnie tez nadzerka czeka :/ i dopiero potem gojenie i zakladanie wkładki ..

byłaś dzielna u denty..? :D


dobra laski ide sie ogarnąć do spania, bo maly odleciał pol godzinki temu a ja na Bb zmulam :)
spokojnej nocki......!
 
Witam
Wpadam na chwile z nudow, jestem wsciekla bo ostatnio po nocnych karmieniach nie moge zasnac i juz wymiekam normslnie padam na ryjek:/ Teraz walczylam z malym bo sie o3 wybudzil i gadac chcial jak z nim siedzialam to nie przytomna a jak on zasnal to ja nie moge:mad
Dziewczyny mam pytanie czy u waszych maluszkow tez tak cos rzezi w gardlach, u mojego ostatnio szczegolnie po karmieniu takie odglosy jakby mial flegme w gardelku ale ani katarku ani goraczki nie ma wiec to raczej nie przeziebienie czy powinnam sie martwic?
Milego dnia!
 
Sonisia odnośnie siuśków to najlepiej i najpewniej po obudzeniu Bruna rozbierz i przyklej woreczek, w ciągu 5 minut będzie mocz... tak nam plecili i zroblili w szpitalu i rzeczywiście było ok. W domu się męczyliśmy a po obudzeniu momentalnie woreczek pełny:-). Ponoć maluszki po obudzeniu w ciagu pierwszych 5 minut siusiają i u nas tak jest!
zgadzam się z Tobą, że takie maluchy nie mają poczucia czasu i nie znają zegarka, moja córa nie odróżniała dnia od nocy, ale Miki jest debeściak bo od pierwszego dnia po urodzeniu....uwaga./... przesypia mi nocki z przerwami na karmienie!!!! dla mnie to szok jest, bo zachowuje siętak jakby wiedział, że noc jest od spania. Co nie zmienia też faktu, że w dzień daje ostro do wiwatu mamie :))) ( odpukać teraz śpiuńka ;)
 
sonia to fakt :-D u nas o ktorejkolwiek by go nie wykapac to robi sobie juz sen nocny - tak zauwazylam ... jakbym wykapala go o 18 to spalby 6-7 godzin i budzil sie co chwile na karmienie . wczoraj wykapalam go wczesniej - obudzil sie po 7 godzinach a byla dopiero 4 nad ranem ..... :-D i myslal ze to "juz" w sensie odpalanie karuzeli i innych atrakcji :-D
a lazimy ostatnio z sasiadka - szkoda, ze wczesniej jej nie poznalam - super babka :D i Piotrus ( 2 dni starszy od Maksia ) tez artysta :-D
wiec potrafimy godzinami gadac a dzieciaki spia jak zaklete !
co do hemki kochana dziekuje - wzrosla !!!! juz mamy 11,6 wiec sukces z okolo 10 przez miesiac taki skok !

a wy zdrowi dobrze czujecie ? :D kiedy do nas zahaczycie ? :-D

dzisiaj mamy malomiasteczkowy festyn i mecz, wiec wieczorem pakuje maksa i idziemy na wate cukrowa z sasiadami :-D
a spacery pierwsze juz zaliczone - jest tak cieplo ,ze wyciagnelam sobie maksa z wozka w parku, nakarmilam przewinelam porpostu luksus , a on sie bawil swoja ukochana dzwoniaca sowa przez caly czas - co mnie rozbroilo bo nie spi, a grzeczny !!!
 
reklama
andzik a masz laktator ręczny czy elektryczny, może za duża siła ssania? albo piersi nie są do tego przyzwyczajone...odciąganie nie powinno boleć. Zależy po co chcesz odciągnąc jak dlatego że chcesz np wyjśc to ja bym odciągała z pełnej piersi, jak chcesz np zwiekszyć laktacje to z tej z której jadło dziecko...

Renatal hihi śmiesznie to brzmi że byliście w Mielnie na pizzy :-D:-D ja mam tam 800km ehhh juz bym chciała być nad morzem :-)

a mnie dzis czeka pierwsza samodzielna kąpiel Mai... bo mąż wybył kibicować, mam nadzieję że dam radę ;-) a tu ciekawy filmik o kąpieli, mi szczęka lekko opadła Kąpiel - relaks dla noworodka - Wykop.pl
 
Do góry