reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

W co ubrać Maluszka w szpitalu i na wyjście?

nie wiem, gdzie o to zapytać, a u nas piszą już świeże Mamy. ;)

Po narodzinach: body, pajacyk, czapeczka, rękawiczki, skarpeteczki, rożek. Coś jeszcze? Nie za mało?
Na wyjście: body, pajacyk, kombinezonik, czapeczka cieplejsza, skarpetki, rękawiczki i kocyk do przykrycia.
 
reklama
Hej Dziewczyny,

Mam pytanie bo juz nie wiem co mam robic. Dzis rano jak wstalam to na wkladce zobaczylam tak calkiem sporo brazowego sluzu. Czy to mozliwe ze to czop?? Czy mam sie moze martwic i dzwonic do poloznej? Z gory dzieki.
 
Możesz zadzwonić, nie zaszkodzi. Ale tak się zaczyna chyba coś dziać. Mi ginekolog powiedziała,że gdyby krew się pojawiła, to od razu na IP.
To co u Ciebie to początek rozszerzania się szyjki macicy.
Powodzenia!
 
a ja dziś po krótkiej wizycie na IP; musiałam zrobić tylko ktg po wczorajszym wypisie ze szpitala
niestety skurczy brak, macica tylko napięta tak że cały czas było na ok. 40%; tętno ok
muszę się teraz meldować co drugi dzień, bo mam III st. łożyska i do tego liczyć ruchy;
lekarz na IP tak mnie zbadał, że aż krew poszła, masakra jakaś :/ ale może po tym się coś ruszy ;-) rozwarcia brak, tyle że mam wewnętrzne, więc to mnie pociesza; szyjka 1-1,5 cm. Czekamy. Jutro termin z USG.

trzymam kciuki za pozostałe mamy jeszcze nierozpakowane żeby jak najszybciej mogły tulić swoje maluszki :-)
 
Rzeczywiście ostatnio jakoś cicho sie zrobiło na forum. Większość z nas już jest rozpakowana to zajmuje się swoimi maluszkami. A my takie wyczekujące jesteśmy. Najgorsze jest to że nic się nie dzieje. Czasi pobolewa brzuch, ale to tylko tyle. Na ostatniej wizycie gin kazał przygotować mi się dopiero na początek maja :szok: we wtorek ktg zobaczymy czy coś się zmieniło.
Miłęgo dnia :-)

____
 
mum to be- zależy jakie warunki są w szpitalu- jeśli chodzi o temperaturę na sali, u nas na przykład było strasznie gorąco i nie było innej opcji jak sam kocyk , body i śpiochy, a na wyjście tak jak piszesz :) albo np body na krótki rękawek i pajacyk zamiast body i śpiochów

emilia- trzymam kciuki gdyby miało się zacząć ;-)

U nas mija kolejny dzień, dziewczyny śpią, jak wstaną to obiadek i może krótki spacerek jak się nie rozpada, a ja zaczynam myśleć jak zorganizować opiekę i generalnie dzień G z dziewczynkami, bo za tydzień już się wybieram na uczelnie.. wiadomo, że nie na wszystkie zajęcia, ale i tak jest to nie lada wyzwanie :cool2:
 
Emilia mysle ze to tylko czop odchodzi i nie ma sie czym przejmowac dopoki nie leci zywa krew mysle ze polozna nie powie ci wiele wiecej...
Kasia moze dla pewnosci podjedz wieczorkiem na IP bo podwyzszone cisnienie i opuchlizna moga oznaczac zatrucie
Agata kobieto juz na uczelnie ty to hardcore jestes;-)
 
dzisiaj wyjątkowy spokój, może wszystkie rodzą :)

Emilia miałam tak samo ja Ty przy ostatnim porodzie, cały dzień łuszczył mi się czop (też był brązowy) a o szpitala pojechałam wieczorem kolo 20 kiedy bóle się nasiliły.
 
reklama
Dzieki Dziewczyny, jak narazie sie nic wiecej nie dzieje wiec zakladam, ze to czop powoli zaczyna odchodzic. Bol brzucha jak na okres ale to chyba normalka w tak poznej ciazy, wiec ide na spacer bo pogoda dzisiaj piekna :)

Agata juz powrot na uczelnie? Widze swietna masz forme po porodzie :)) super!

Sonisia jeszcze raz gratki! Teraz czekamy na fotki i opis porodu! Najwazniejsze, ze Bruno zdrowiutki!

Kasiagaw mam nadzieje, ze pracownica szybko wroci do formy! Nie dziwie sie Twojemu zmeczeniu na tym etapie ciazy!

Ide korzystac ze slonka poki jest, oj jak fajnie juz by bylo smigac z wozeczkiem....

Buziole
 
Do góry