reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

W co ubrać Maluszka w szpitalu i na wyjście?

nie wiem, gdzie o to zapytać, a u nas piszą już świeże Mamy. ;)

Po narodzinach: body, pajacyk, czapeczka, rękawiczki, skarpeteczki, rożek. Coś jeszcze? Nie za mało?
Na wyjście: body, pajacyk, kombinezonik, czapeczka cieplejsza, skarpetki, rękawiczki i kocyk do przykrycia.

myślę , że taki zestaw będzie super;-)tak jak Agata pisze zobaczysz jak bedzie ciepło w szpitalu- rozebrac zawsze mozesz:tak:


u nas się zachmurzyło ale dziś jest naprawdę ciepły dzień:tak:
 
reklama
witajcie.
jestem po dłuższej przerwie. Ale mam problem z małym bo nie chce nawet na 5 min oderwać sie od cyca... Nie wiem co moge zrobić, żeby chociaz godzinke pospał sam bez cyca.....
 
Mum-to-be wiem, że te spuchnięcia miną, ale wyglądam jak normalnie Mama Muminka...zwłaszcza ta twarz...normalnie patrzeć nie mogę na siebie..
Co do ubioru to ja do szpitala mam takie zestawy: pajacyk+body na krótki rękaw+skarpetki+czapeczka+łapki
A na wyjście na to zakładam jeszcze dresik i zawijam w kocyk...

Emilia ja już taką wydzielinę brązową i plamienia mam od dawna i Gin mi mówił, że to na pewno czop odchodzi fragmentami...
A dzwoniłaś do położnej?
Korzystaj ze słoneczka :)

myself ja też myślałam, że od tych badań w szpitalu coś mnie ruszy a tu nic...szyjka króciutka, rozwarcie tydzień temu na 1 cm i nic się więcej nie dzieje...skurcze jakieś są raz mocniejsze raz lżejsze, ale najgorszy jest ten ból w pachwinach...:-(

kinga no dokładnie...nic się nie dzieję...ja mam wrażenie, że urodzę dopiero na Euro 2012:-):-)

_agata Ty to jednak pilny student jesteś...podziwiam Cię normalnie...mi by się nie chciało na uczelnie gnać...

myszka a Twój czop już odszedł? Bo mi odchodził już długo długo wstecz i do teraz cisza...


No więc ja ciągle w sklepie...na szczęście odwiedziła mnie Mamcia i posiedziała ze mną, więc było mi milej...teraz trochę pójdę do bielizny zobaczyć co tam piszczy w interesie, zjem coś i byle do 18 wytrzymać...a jutro wolne!!! Zapowiada się piękna pogoda, ciepło i słoneczko...Zresztą chyba zaraz wystawię sobie krzesło przed sklep, bo dziś też przepiękne słońce zagląda mi przez wystawę...A muszę trochę posiedzieć, bo kręgosłup po tych 3 godzinach stania za ladą daje mi w kość...
 
Witam. Mam pytanie dotyczące co włożyć do gondoli?...( moze to sie wydac smieszne ale nie mam pojecia) to moja pierwsza ciaza a termin mam na 30 kwietnia.
Moja gondola jest pusta.. Co mam kupić żeby dzidziusiowi było wygodnie. Czy pod spód jakis materacyk czy kolderke z podusia a przykrywac cienkim kocykiem a w chlodne dni takim grubszym?? W końcu w maju juz robi się ciepło to chyba nie bedzie potrzebny kombinezonik.. ??

prosze o odpowiedz :)
 
coś na poprawę nastroju- UWAGA BARDZO FEMINISTYCZNE;-)

Mężczyźni rosną i rozwijają się do 3 roku życia. Potem tylko rosną
wink2.gif



i jeszcze jeden

80 % kobiet już nie wychodzi za mąż , bo zrozumiało , ze dla 60 gram kiełbasy nie opłaca się brać do domu całego wieprza.
 
Martolinka :-D:-D dobre.

Kasiagaw nie dzwonilam do poloznej bo pewnie bym uslyszala, ze jak nie krwawienie to nie ma sie czym przejmowac. Cos tam dalej na wkladce jest ale zakladam, ze to jak u Ciebie czop odchodzi fragmentami. Jeszcze Ci tylko 2 godziny w sklepie zostaly i weekend:-)

gagnes wspolczucia kochana. Moze jakies doswiadczone mamy cos doradza, bo ja niestety nie mam pomyslu.

krucha ja mam u siebie materacyk, ale taki cienki wiec dokupilam dodatkowy i w komplecie mialam taki polarkowy spiworek.

Wyszlam na spacerek bo bylo slonecznie ale jak to w Anglii poki doszlam do centrum lunelo i pada do tej pory! Wiec musialam wracac taxi, poprostu super;-)
 
Dziewczynki jutro u nas w Łodzi bedzie akcja "szczesliwa mama" i beda robic darmowe USG 3D i 4D... powiedzcie mi czy w 40 tygodniu jest to bezpieczne dla dziecka? bo szczerze mowiac chetnie bym poszla:-)
 
reklama
martolinka ja myślę, że Antoś spokojnie jeszcze przez pół roku nabierze mądrości na całe życie :-):-)

Emilia u mnie też coś się zaczyna chmurzyć...normalnie zmienna ta pogoda jak diabli...

monissia mi się wydaje, że 3d 4d czy 2d to jedno i to samo i że nie ma żadnych przeciwwskazań do robienia takich badań...ja mam usg co wizytę robione...

Aaaaaa! Kobiety!!! Moje plecy...zaraz chyba się położe na podłodze w sklepie i chwile poleże...jak myślicie? Przyciągnę klientów? :-):-)
 
Do góry