reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Dziewczyny, właśnie wróciłam od lekarza. Przepraszam że na głównym opisze a nie na wizytowym.
Na 15 miałam KTG, wyszły skurcze dość regularne takie na 70-80 ale nie bardzo bolesne. Po KTG miałam czekać do 18:40 na wizytę ale położna powiedziała że mnie wepchnie w kolejkę na teraz. Weszłam do gabinetu, wdrapałam się na fotel, lekarka mnie bada i mówi że rozwarcie na 2cm a następnie...wepchnęła mi tą łapę prawie do łokcia ze słowami "chcę Pani pomóc" a mi aż łzy w oczach stanęły:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie wiem czy to był masaż szyjki czy co ale myślałam że ją zabije... No i koniec końców kazała jechać do szpitala. Tak więc wróciłam do domu, czekam na T., zjemy coś i jazda:-D Tak czułam że ten piątek 13 mnie nie ominie:D
 
reklama
witam

Sebastianek po spacerku śpi to może troszkę was nadrobię.. ostatnio strasznie was zaniedbuję ale nie wyrabiam z czasem
fajnie że coraz więcej jest rozpakowanych mamuś i czekam na resztę:-)

Gochson
ja nie musze budzić swojego na jedzenie bo sam wstaje, nawet w nocy nie da pospać;-)
Murka
zdrówka!
a ja dziś byłam z małym u pediatry i pytałam o to podnoszenie główki i lekarka mi powiedziała że wszystko jest ok i że jedne dzieci są po prostu silniejsze i nie ma to nic wspólnego z napięciem mięśniowym...
mały waży już4,5kg i wszystko z nim ok :biggrin2: z za 3 tyg mamy przyjść na szczepienie ;-)
gochson ja Sławkowi daję już dawno smoka -a przynajmniej próbuję dawać ale z różnym skutkiem bo raz zassie a 5 razy go nie chce ale moje cyce nie będę robić za smoczek :-p
córkę mojej koleżanki faszerowali lekami bo niby miała to napięcie a się okazało ze wszystko jest w porządku i niepotrzebne to wszystko było, bez przesady żeby od razu stawiać takie diagnozy
Zeberka
ze smoczkiem u nas tak samo;-)
g_agnes
wylaszczyłaś się i pojechałaś na porodówkę:-D
Ewela
super że z Bartusiem już coraz lepiej:-)
Kliki
za takie komentarze o rozstępach bym chyba udusiła lekarza:wściekła/y:
ntmkw
też tak mówiłam po pierwszym dziecku a teraz mam już dwoje;-)
Pasażerka
powodzenia!! to był chyba masaż szyjki:sorry2:
 
Dziewczyny, właśnie wróciłam od lekarza. Przepraszam że na głównym opisze a nie na wizytowym.
Na 15 miałam KTG, wyszły skurcze dość regularne takie na 70-80 ale nie bardzo bolesne. Po KTG miałam czekać do 18:40 na wizytę ale położna powiedziała że mnie wepchnie w kolejkę na teraz. Weszłam do gabinetu, wdrapałam się na fotel, lekarka mnie bada i mówi że rozwarcie na 2cm a następnie...wepchnęła mi tą łapę prawie do łokcia ze słowami "chcę Pani pomóc" a mi aż łzy w oczach stanęły:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie wiem czy to był masaż szyjki czy co ale myślałam że ją zabije... No i koniec końców kazała jechać do szpitala. Tak więc wróciłam do domu, czekam na T., zjemy coś i jazda:-D Tak czułam że ten piątek 13 mnie nie ominie:D

hi hi to był masaż szyjki:cool2:oby się ruszyło!!


Afi chyba gratulowała Sonisi , ale nic o niej nie wiadomo wiec to moze pomyłka
 
Czesc Laseczki! Dziękujemy za kciuki i gratulacje!
Pola jest cudna! Nie dam rady teraz nadrobić, bo niedawno weszlismy do domku. Postaram sie niedługo opsać poród i wrócic do forumowej formy. Narazie mega dolegliwości połogowe, ale cóz. Tak chyba bywa przy bólach partych, a rozwarciu na 6 cm... :/ Ale i tak dla Maleństwa jest sie w stanie znieść wszystko :)
 
Hej!

Sloneczko u nas pieknie dzisiaj swieci, cieplutko i wreszcie Piatek! Bylam na placu zabaw z chrzesniakiem chyba ze 2 godziny i swierze powietrze dobrze mi zrobilo :tak::tak: Mezulek juz w domku i wlasnie poinformowal mnie, ze w pracy robili zaklady o to kiedy urodze:confused: zobaczymy kto wygra;-)

Maniaa moje wspolczucia takiej nocki, mam nadzieje, ze w dzien troche odespalas?

Mamusia to ja ja niedalej jak wczoraj pisalam jak bardzo mnie takie pytania wkurzaja..wiec lacze sie w bolu.

Robaczek nikt sie chyba nie dziwi, ze teraz tego czasu masz mniej. Jak sie wszystko ustabilizuje to pewnie bedziesz tu czesciej:)

Kliki a co tam u Ciebie??

Milego wieczoru brzuszki!
 
reklama
A kto dziewczyny ma info od sonisi ??? Widziałam graulacje na watku gratulacyjnym :-)

Afi chyba gratulowała Sonisi , ale nic o niej nie wiadomo wiec to moze pomyłka

Ja też na początku myślałam, że Sonia porodziła, ale ten martolinki post (troszkę zakręcony)na sos dotyczył Agaty, a nie Sonisi...Na pewno dałaby znać, że jest po:)

:-p przepraszam za zamieszanie :-p rzeczywiście musiałam źle zrozumieć ten post martolinki :-D

pasażerka, trzymam kciuki!

------------

Witam :-) Próbuję nadrobić, ale przyznam szczerze, że kiepsko mi to idzie... :/ Jak już mam chwilę, to zaraz coś mnie zaczyna boleć... :/ Dziś usiadłam do wątku kwietniowego 3 raz... :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Do góry