reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Spacer na miasto okazal sie kiepskim pomyslem;-) zobaczylam, ze maja przeceny w mothercare i nie moglam sie powstrzymac...jak to jest, ze na nas kobiety(a przynajmniej na mnie) obnizki cen dzialaja oglupiajaco:-D
 
reklama
dziewczyny melduję się w domu z Mikołajem:) urodzony 11.04.2011 o 13.00.... poród to kosmos normalnie na plus:) opiszę jak dojdę do siebie.... dodam tylko, że jechałam do szpitala sama o 12.00 w nocy ze skurczami co 5 minut:)))) jesteśmy cali i szczęśliwi w domku od 2 godzin:)
 
Lene wiedzialam ze cos tu nie tak i tylko czekalam az postawisz nas przed faktem dokonanym. Jeszcze raz gratki i oczywiscie czekamy na relacje z porodu;-)
Martolinka bawcie sie dobrze, oby nie padalo!
Emilia ja dzis przechodzilam kolo mothercare i tez strasznie kusilo ale powstrzymalam sie na szczescie i nie zaszlam ;-)

A ja dzis ledwo zyje w nocy mialam takie akcje ze juz myslalam ze rodze prawie wcale nie spalam:szok: Kurcze do tej pory jakos mi sie nie spieszylo z porodem a teraz o tym marze normalnie kazdy ruch jest dla mnie koszmarem tak mnie miednica boli jakby maly mial wypasc tak strasznie ciagnie. Teraz przy kazdym bolu modle sie zeby to juz bylo to. Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tymi skurczami bo wczoraj mialam straszny bol jak na @ plus bol w krzyzu tylko ze to bole ciagle trwajace kilka godzin w tym czasie spinal mi sie brzuch co jakis czas ale bezbolesnie i maly niesamowicie szalal w tym czasie, to czy to sa przepowiadajace? Czy te spinanie mam brac za skurcze mimo ze jest bezbolesne?:eek:
 
hej dziewczyny:-) melduje sie po długiej nieobecnosc i:-) czytałam was na raty ale z odp juz nie nadrabiałam, chłopcy mi nie dali:-)
ewela grzyba- sueper ze bedziesz mogla byc z maluszkiem, obecnosc przy swoim skarbie wynagrodzi ci wszelkie trudy np spanie na fotelu. zyczymy Wam szybkiego wspolnego powrotu do domku:-)

Do Wsyzstkich Kwietniowek-pisałam dzis do Magdy z Gdańska(mama blizniakow) , pytałam się o formę Szymonka, i dowiedziałam się, że w pon będą badania więc proszę Was wszystkie o tzrymanie kciuków za dobre wieści, im nas więcej tym lepiej:-) z pewnością Magdzie będzie miło jak sie dowie, że ją wspierałyśmy duchowo:-)
Rekinasia, kasia,martolinka- dobry plan z tym kozrystaniem z życia:-) niestety wyspac się nie da na zapas- ja próbowałam całą ciąże zgromadzic zapasy snu, niestety okazało się tą wielką mistyfikacją;-)okropnie cierpię z powodu niepzrespanych nocy, aż mi się łezka w oku kręci na myśl o przespaniu 6 godzin bez przerwy:-)

poranna kawa- doszłam do wniosku że Twój synek mógłby byc kolejnym bratem moich blizniakow, strasznie mi pzrypomina mojego Piotrusia:-)

p.s. mam pytanka:
1) co polecacie na sucha skore maluszka?( moim chłopcom skórka zaczęła się łuszczyc i schodzi, chyba musze zmienic im kosmetyki, polecicie cos?
2.) jaki termometr polecacie, jakiej firmy?

P.S, pochwale sie, że my już drugi raz zaliczylismy spacerek, bylo bosko, chociaz z dowjeczka to mega wyprawa:-)
postaram się czesciej tu zagladac :-) i byc na biezaco nie tylko z galeria maluszkow- ktora jest rozkoszna:-)

buziaki
 
darucha witaj :D jak tam chlopaki ?? :) jestem lasa na fotki - wrzuc jakies :D
co do kosmetykow - Maksymiliankowi troche sie luszczyla przy stopkach... nie smaruje go zadnymi oliwkami tylko kremem ballneum - bardzo fajnie sie wchlania i zostawia nawilzona skore :) a kapie go w zwyklym plynie do kapieli nivea, jak skora sucha to kupilam oilatum - do doraznego kryzysowego uzytku. pupe i pod paszkami smaruje linomagiem - swietnie dziala na delikatna skore narazona na podraznienia, poki nie ma odparzen i skora jest ladna ograniczam do minimum. Codziennie rano robimy suche kapiele tj przegotowana ciepla woda nasaczam waciki i przemywam cialko , potem smaruje ballneum :) - kapiele co dwa dni:)
 
pasażerka kliki g_agnes GRATULACJE DZIEWCZYNY..! :):):)

ale fajnie jest, codziennie takie miłe informacje....! :tak::tak:

u mnie szału ciąg dalszy - ogarniam przeprowadzkę na raty, jakies poorawki, rodzinne imprezy i końcówkę ciąży, która najbardziej daje mi sie we znaki ;)

ale kochane - wlasnie leze na swoim nowym materacu z eMkiem i jest to nasza pierwsza noc w naszym domu..!!!! :happy::happy:
tak sie ciesze, ze jeszcze urodze.. bez żartów, dzisiaj pierwszy raz na porządnie sie wystraszylam - takie ostre i długie skurcze, dziwny bezuszek.. dobrze ze bruno sie rusza !

teraz potrzebuje troche czasu, bo rodzice wyjeżdżają na dwa dni do warszawy, a eMek ma dwa poprawkowe egzaminy (ostatni w czwartek) więc bruno moze sie rodzic od czwartku wieczora :D
lepiej zeby sie mamusi usluchal :tak::tak:

moje kochane - caluski w brzuszki dla jeszcze ciężarówek i narodzonym malenstwom w czołko..!
 
Witam niedzielnie dziewczynki,
martolinka
jak grillowanko udało się ??
kasiagaw a u Ciebie jak weekendowy relaksik??
paulusia2209 też myślę że to dobry pomysł, muszę go zastosować bo zwariować można w tym wyczekiwaniu. Łatwo powiedzieć zobaczymy jak realizacja :tak:
Rekinasia a ja mam akcję na kawkę codziennie choć jedną muszę wypić a całą ciążę się wystrzegałam, a co do coli to mnie nie ciągnie za to oranżada biała heleny niestety mnie wciąga :-D
Emilia S co upolowałaś w mothercare??
lene55 super ze już w domku!!!! jestem ciekawa w którym szpitalu rodziłaś i ile waży synek :)
andzik1984 to są jednak przepowiadające bo te prawidłowe skurcze są regularne i nie przechodzą, ja też mam czasem sile bóle jak na miesiączkę ale one są ciągłe i nie ma odstępu w czasie więc to nie to :( ja też już wyczekuję a tu nic
darucha za jakiś czas wszystko się unormuję i będziecie na pewno spać lepiej:tak: Dzięki za info o Szymku Madzi oczywiści zaciskam kciuki za pomyślne wiadomości &&&&&
sonisia jak pierwsza nocka?? co ci się śniło?? Gratuluję przeprowadzki!!!!

Byłam w piątek na badaniu u położnej i powiedziała mi że takie bóle są normalne i to jeszcze może potrwać, powiedziała że nawet miesiąc (do 42 tc) mała załamka!!! ale mam nadzieję że moja córcia będzie jednak chciała wyjść o czasie lub troszkę wcześniej :) U mnie na razie cisza nic nie boli, za to wycieczki nocne do wc nasilają się dziś 4 razy, a przez całą ciążę nie musiałam wstawać.
Miłej niedzieli!!!
 
reklama
hej:)
Nadal nie urodziłam, ale już dziś w nocy miałam silne bóle, myślałam że to początek większej akcji ale przeszły więc jeszcze musimy na Maję poczekać... Poza tym przechodzę właśnie apogeum przeziębienia, mam nadzieję że od jutra będzie trochę lepiej i że odbędzie się bez antybiotyku...
sonisia - gratuluje pierwszej nocy w własnym domku:) Nareszcie się doczekałaś kochana!!!:-)
maniaa- ja mam teraz fazę na wodę gazowaną o smaku cytrynowym z aldika, mogłabym się do niej rurką podłączyć na stałe normalnie...:-D
darucha - też mam nadzieję że chłopcy w końcu dadzą Ci się wyspać:) Z dwójką to Ty masz podwójcie ciężko jezeli chodzi o nocne wstawanie, oby chłopcy szybko nauczyli sie przesypiać noce...
magda - trzymam kciuki za Szymonka!
andzik - jak tam u Ciebie, rozkręciło się coś?
lene - super, ze jesteście już w domku cali i zdrowi, no i że poród pozytywnie Cię zaskoczył:)

miłej niedzielki kochane, buziaki!
 
Do góry