reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

murka łącze się w bólu przeziębienia. Tzn u mnie narazie jest zaatakowane gardło i mam nadzieje,że na tym się skończy. Brałam już tamtum verde i płukałam solą. Ciężko ślinę przełykać;/

Umyłam sobie głowe i ułożyłam włosy. Teraz biorę się za zrobienie paznokci u nóg i mam nadzieje, ze pojade dzisiaj na porodówke hehehe;)

My już tu dziewczyny fiksujemy wyczekując tych porodów;)
 
reklama
Wlasnie skonczylam robic golabki i teraz ide lezec na kanape :tak::tak: padam na twarz! Widze, ze wiele z Was pisze o nocnym wstawaniu na siku, ja mam tak, ze budze sie tylko raz kolo 5. Czy to oznacza, ze dzidzia jeszcze nie weszla do kanalu rodnego?
 
Hej...
Kurcze Dziewczyny ja chyba NIGDY nie urodze...wczoraj byłam na wizycie rozwarcia oczywiście zero:-( morfologia mi sie poprawiła tylko troche,GBS ujemny czyli ok(miałam tez pobierany z odbytu wymaz,miała tak któraś?) .A! i termin porodu mam znowu przestawiony na 16.04!denerwuje mnie to raz 14 raz 16:wściekła/y:jeżeli nie urodze to mam przyjsć 17 na wizyte...jeżeli tydzień po terminie nie urodze to musze się zgłosić do szpitala na wywołanie...Czyli w najgorszym wypadku 24 indukcja porodu prawdopodobnie...o matko!Boje się cholera jak nie wiem!:szok:
Przepraszam że tak marudze ale mam już naprawde dość....


g_agnes-masz racje ja mam wrażenie że naprawde zaczynam wariować bo oznak porodu BRAK.A do tego mnie martwi to,że nie miałam żadnych skurczy przepowiadających...tylko kłucie w dole brzucha i ból w pachwinach..:-(

zeberka363 i Gochson-z tego co czytałam to u dzieci które miały podawany smoczek np.do zasypiania zmniejsza się ryzyko śmierci łóżeczkowej...


martolinka-mój Bartek jest prawie w wieku Twojego Antosia i tez minimum 2 godz. musi byc na dworze żeby mozna było wogóle z nim w domu potem wytrzymac,bo jak sie nie wyszaleje to ..jej..:-D

Maniaa-i jak juz po zakupach i sprzataniu?:happy:

kasiagaw-trzymam kciuki żebys dzisiaj urodziła:tak:skoro Twoja położna juz jest na dyżuże;-)

murka-zdrówka!:tak:

 

 
murka to się dorobiłaś kobito:/ oby szybko Ci przeszło!

g_agnes szalejesz widze:D ja właśnie kupiłam farbę i idę malować włosy żeby wyglądać jak człowiek, bo odrosty mam już takie że masakra...

mamusia
zobaczysz urodzisz w najmniej oczekiwanym momencie!

Ugotowałam obiadek, mąż wrócił z pracy i wyciągnęłam go na długi spacer. Mam wrażenie że coś postępuje, brzuch boli jak w czasie okresu i co jakiś czas lekkie skurcze które dają o sobie znać w każdej pozycji a nie tak jak wcześniej- tylko gdy leżałam. Ale na razie się nie nakręcam żeby się nie rozczarować, ale w razie czego idę się doprowadzić do ładu:D
Jutro piątek 13, niby nie wierzę w takie rzeczy ale miałby Kuba nieciekawą datę urodzin:p 13 kwietnia urodził się mój brat, mam nadzieję że w razie czego mały cech po wujku nie odziedziczy:-D
 
Murka, g_agnes nio nio jak wy o siebie dbacie:no: kurujcie sie bo przy porodzie bedzie ciezko z chorobskiem!
Kasia mam nadzieje ze przeczucie ordynatora nie zawiedzie&&&:tak:
Kliki dobrze ze wszystko ok i ze cos ci przynajmniej powiedzieli, oby sie samo rozkrecilo&&&
Rekinasia w takim wypadku dzieki za troske;-)trzymasz reke na pulsie:laugh2:
Karina doskonale cie rozumiem u mnie tez len niesamowity i nic sie nie chce:sorry:
G_agnes ja juz od 3 tyg tak sie szykuje robnie pazury, golenie,wlosy jak mam jakies niepokojace bole, niestety zawsze przechodzi,ale pewnie jak se odpuszcze to pojade taka wymieta na porodowke:-D
Emilia ja tez od poczatku ciazy tylko raz na siku wstaje nad ranem, wogole nie mam wiekszego parcia na pecherz niz przed a maly od poczatku bardzo nisko lezy i ostatnio polozna wymacala ze niby wstawiony i ze na dniach porod(a bylo to w poprzedni wtorek).Mnie tylko strasznie miednica boli ledwo sie ruszam jakby maly wazyl z 10 kg i strasznie napieral:eek:
A wlasnie co z Lene?
Sonisia jak tam juz przeprowadzona?
 
MamusiaToJa sprzątania jeszcze nie było i nie wiem czy będzie bo zrobiłam obiadek, zjadłam i się turlam ;) zakupki zrobione:) Mi lekarz zawsze powtarza że trzeba się trzymać terminu z OM, na wczorajszej wizycie wyliczył mi termin jeszcze raz i okazało się że 24 kwietnia mam termin a z ostatniego usg na 17 i bądz tu człowieku mądry i się nie nastawiaj psychicznie na spotkanie ze skrabkiem :) najgorsze to wyczekiwanie i w kółko tel już!!! Ja już przestałam odzywać się do kogo kol wiek bo za każdym razem to samo pytanie czy już urodziłam, a jak nie to kiedy mam zamiar normalnie paranoja!!
kivinko WOW!!! To dopiero jest duże dziecko :p
Emilia S ja też wstaje 1 czasem 2 razy na siusiu w nocy a przez całą ciąże nie wstawałam wcale, a brzuszek już mi się opuścił i dziecko jest ładnie ułożone głóką do dołu więc nie ma co się przejmować na każdą z nas przyjdzie czas :)
g_agnes w pełni przygotowana na wizytę na porodówce :) Ja już nie dałabym rady ogarną paznokci u nóg :( Zdrówka!!!
 
Mamusia to ja nie Ty jedna sie niecierpliwisz:tak: ja tak jak Mania trzymam sie terminu z OM, i nawet nie marze, ze urodze wczesniej! 3mam kciuki zeby wywolywac nie bylo trzeba&&

Andzik wspolczucia bolu miednicy! Ja sie nie dziwie, ze masz lenia skoro tak Cie boli. U mnie tylko plecy daja o sobie znac, a i tak sie mecze! I ostatnio jak zdalam sobie sprawde, ze tu dopiero po 2 tygodniach wywoluja porod to sie troche przerazilam....

Maniaa mnie tez tak to wkurza, jak sie pytaja czy juz urodzilam!!! I juz chyba wszystkim powiedzialam zeby dali mi juz spokoj i jak urodze to sie dowiedza! Ja mysle, ze ludze zawsze z taimi glupimi pytaniami beda wyjezdzac. Najpierw kiedy slub, po slubie, kiedy dziecko, a zapewne jak sie Szymek urodzi to bedzie kiedy braciszek albo siostrzyczka!
 
Łącze się z Wami w bólu dzieczyny. Ja też czekam, czekam i nic. Termin z USG na dziś a z OM na 23. Ale kurcze u mnie zero skurczy przepowiadających. Budzę się tylko dwa razy w nocy na siku a takto przesypiam noce bez problemu. Codziennie spacer, wchodzenia na 3 piętro, sprzątanie, gotowanie i nic. Zupełnie nic. Brzuch ostatnio pobolewał jak na @ po przytulankach z moim B. Ale poza tym cisza. Kiedy w końcu przyjdzie na nas czas...
Buziaki ;*

___
 
reklama
:tak: martolinka ale mi się podoba w jaki sposób przekazałaś nam wiadomość o agacie;) podniosłaś mnie na duchu hehe;)

kasiagaw co u Ciebie???? Daj znać
 
Ostatnia edycja:
Do góry