reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

kiki, kasia trzymam kciuki, aby akcja się szybko rozpoczęła
Reniuszek, kivinko mój Adaś też dzwiga główkę, a jak go kładę na brzuch to nawet pełza
murka dużo zdrowia życzę
Emilia S mój Adaś miał czkawkę jak czekałam na cc. Trochę się przestraszyłam bo zaczął sie dziwnie ruszać, ale położna mnie uspokoiła, że to czkawka. Do tej pory często ma czkawkę.

Mam chwilę oddechu bo mały spi. Dziś w nocy nawet nam dał trochę pospać. Też budzicie swoje maluchy w nocy co 3 godziny na karmienie ? Wizyte u pediatry mamy dopiero w środę, więc się dowiemy, czy prawidłowo przybiera na wadze. Młode mamy - czy uzywacie już smoczków ? Mój Adaś lubi zasypiać przy piersi i czasem po prostu ją cycka zamiast jeść.
 
reklama
murka – zdrówka i żeby przeziębienie sobie szybko poszło sio:tak:
Emilia – ja też się zbieram na jakieś zakupy, ale jakoś mi się dzisiaj strasznie nie chce… chyba będzie jakiś gotowiec na obiad:tak:
Paulusia – mnie wczoraj wystarczyło pół godziny spaceru i cały dzień potem mnie wszystko bolało…:no:
Gochson – mam na SR mówili, że w nocy nie trzeba wybudzać malucha, ważne żeby były 2 nocne karmienia, np. koło 23 i potem tak koło 4 rano:-)

Mam lenia...a do tego chyba idą jakieś chmury i będzie padać. ech...a już taka ładna pogoda była:-(
 
kasiagaw powodzenia może akurat coś się rozkręci :)
murka81 współczuję przeziębienia, sama się zastanawiałam nad myciem okien ale teraz to raczej zrezygnuję bo boję się przeziębienia. Wracaj szybko do zdrowia!!
kliki20 super wieści, bardzo dobrze że pojechałaś na IP teraz jesteś na pewno spokojniejsza:)
pasazerka jak sytuacja u Ciebie ruszyło coś?
g_agnes chwilowy brak objawów nic nie znaczy, przykłady dziewczyn o tym świadczą że nie znasz dnia a ni godziny ...
a za to nie masz stresika że mąż nie dojedzie:)
Ja też już bym chciała urodzić ale naszym dzieciaczkom coś się nie śpieszy może czekają na lepszą pogodę :)
Zmykam na chwilkę do sklepu i może troszkę posprzątam puki mam chęci ;)
 
Witacie,

pojechałam dziś rano z młodym komunikacją miejską z papierami do przedszkola , potem zakupy , odebranie wyników, plac zabaw i jestem zajezdżona. Nikt mnie dziś z kanapy nie ruszy
yes2.gif
wyszliśmy o 9 a w domu bylismy dopiero o 13..

Kasia w tym szpitalu to nawet męża wykorzystac nie mozesz;-)
Gochson ja karmiłam na żadanie , nie wybudzałam malucha nawet w nocy choć taki dłuzszy np 6 godzinny sen rzadko się zdarzał;-)
 
Murka no ciotka, ochrzan ci się należy - dbaj o siebie dziewczyno! :-D:tak:
Andzik z nikim mi sie nie pomyliłaś - foch! :laugh2: po prostu subiektywnie mi się wydawało, że opuściłaś dzień czy dwa :tak:
Ciekawe, co u Lene, wiecie coś?
Kliki no widzisz... Główka do góry :-) tak czułam, że to będą strachy na lachy

Idę się przejść z czworonogiem a wieczorem z nim do weta
 
Paulusia akurat dziś miałam trochę do załatwiania . Autem od niedzieli nie jezdze wiec tyle mi zeszło. Choć standardowo 3 godziny jetesmy z małym( od 10-13 )na dworze. Mały perszing potrzebuje dużo ruchu;-)
 
z tym podnoszeniem glowki to roznie jest, w zaleznosci jak to wyglada, moze to byc spoowodowane silnym napieciem miesniowym, wtedy powinno zaniknac ok 2 tyg po porodzie, jesli nie to juz jest sprawa do neurologa, bo moze wrozyc chorobe, wtedy sie podaje leki na obnizenie napiecia miesniowego, a jesli wyglada to normalnie to ja bym spytala lekarza zeby sie upewnic czy wszystko ok. niektore dzieci do 2 tyg zycia umieja chodzic jesli je sie wezmie pod paszki i prowadzi, potem ten odruch zanika i dzidzia zamiast stawiac nozke za nozka to podkurcza obie jak do siadu.

a ja dziś byłam z małym u pediatry i pytałam o to podnoszenie główki i lekarka mi powiedziała że wszystko jest ok i że jedne dzieci są po prostu silniejsze i nie ma to nic wspólnego z napięciem mięśniowym...
mały waży już4,5kg i wszystko z nim ok :-) z za 3 tyg mamy przyjść na szczepienie ;-)
gochson ja Sławkowi daję już dawno smoka -a przynajmniej próbuję dawać ale z różnym skutkiem bo raz zassie a 5 razy go nie chce ale moje cyce nie będę robić za smoczek :-p
 
ziewaczka - mi to samo powiedziano dzisiaj co zeberce, Maksio poprostu dobrze trenowal w brzuchu i fajnie rozwiniety ma uklad miesniowy i jest to jak najbardziej zdrowe i nie ma nic wspolnego z napieciem :)przynajmniej w jego przypadku , a jest fenoterolowo, adalatowo, spasmolinowym dzieckiem ....
 
reklama
Gohson mojej nie trzeba budzic sama sie potrafi budzic do cyca co godzine;/ a pediatra w szpitalu mowila zeby nie dawac smoktac cyca, bo sobie dzieci z nas smoczki porobia, ale o smokach nic nie mowila
reniuszek i zeberka moja tez podnosi glowke i to calkiem wysoko i sama umie trzymac, widac nie ma co czytac gazet, o tym napieciu wyczytalam w "Mamo to ja" jakis artykul typu kiedy isc z dzieckiem do neurologa i wlasnie bylo o podnoszeniu glowki, ze to musi zaniknac

Jade zaraz do szpitala na kontrole, mam nadzieje ze nie bedzie bolalo i ze wszystko bedzie dobrze, ojoj boje sie troche, bo jednak boli bardziej niz ostatnio... 3majcie kciuki:)))))
 
Do góry