reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

wiesz kivinko u kazdej z nas może to inaczej wyglądac..musisz sie obserwować:) mi w sobotę odszedł czop, a w poniedziałek popołudniu damianek był z nami:)
pamietaj spokojnie:)
 
reklama
Magdagdansk-ciesz sie ze umyl, moj by powiedzial "okey zaraz" i tak by lezalao w nieskonczonosc...a tydzien zleci migusiem, no i fajnie jakbyscie sie z Darucha spotkaly :-)
Robaczek-nie przejmuj sie sasiadkami, cisza nocna jest do 6 rano wiec niech nie narzekaja ;-):-D no i kolejna ciezarowka ktora za tydzien juz bedzie tulila malenstwo-zazdroszcze.
EmiliaS-nic mi nie mow o spaniu, wczoraj obudzilam sie o 2 w nocy i nie moglam zasnac wiec czytalam ksiazke przez ponad godzine, a dzis obudzilam sie przed 7 i patrzylam jak moj maz i dziecie spia w najlepsze...zamiast sie wyspac na zapas to ja ciagle na nogach...
Martolinka-hehehhehe, Ty lasuchu!!! :-D:-D:-D zdazyl maz z batonem?
Kasiagaw-juz pewnie musztarda po obiedzie bo u was noc ale ja tez mysle ze krociutka kapiel nie zaszkodzi a moze zlagodzi te skurczyki?
Kivinko-u mnie mowili ze jak sie szyjka rozwiera to zaczyna odchodzic czop poczatkowo moze byc przejrzysty a pozniej lekko rozowy i nawet lekko krwisty. i to jest juz wstepny objaw nadchodzacego porodu. Trzymaj sie kochana i spokojnie, bedzie dobrze.

U nas po wczorajszej zimie ani sladu, slonce, kwiatki i 15 stopni, poszlam z ALusia do parku, wyhasala sie na dobre :-) Niektore dzieci chodzily w krotkich rekawkach :szok: chyba to przesada az tak goraco nie bylo, no ale juz mnie nic nie zdziwi w tej ameryce ;-) A ja dzis wkroczylam w bezpieczny termin, zakonczylam 37 tydzien :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny! Napisalam do kivi i czekam na wiesci! Jak cos dam znac.

My dzis na chrzciny idziemy wiec zaraz spadam do kosmetyczki i fryzjera. No i mam nadzieje wcisnac sie w jakas kiecke.

Kapiel wczoraj bardzo mnie zrelaksowala i uspokoila. Spalam jak dziecko i nawet nie wedrowalam w nocy do kibelka.

Pauletta ja tez 10 dni i bezpieczny termin takze odliczamy razem.

Izka gratki bezpiecznego terminu!

Milego dzionka:*:)
 
Do góry