reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Na opakowaniu tabletek oleju z wesiołkiem pisze:
Przeciwwskazania:
Nie jest przeznaczony dla dzieci do lat 3, kobiet w ciąży i karmiących.


Całkiem niedawno wyczytałam gdzieś, że napar ze skrzypu przeciwdziała pojawianiu się rozstępów w ciąży... ale również na opakowaniu pisze że nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży
:eek:
 
reklama
Martolinka no umarłam!!! Zeżarlaś dziecku batona??? Haaaaahahaha!!! Pięknie! :-D:-D:-D

Julianna na kilka dni przyjeżdża do mnie siostra, jak B nie będzie. Ona ma prawo jazdy co prawda, ale dopiero od roku i w ogóle nie jeździ autem :szok: To chyba wolałabym się sama wieźć niż ją wpuścić za kółko :)

Adasza a na moim wiesiołku napisane, że zażywanie w ciąży i okresie karmienia skonsultować z lekarzem...

Murka mnie ta malina całkiem gładko wchodzi. Zgagi po niej brak. Za to napiłam się wczoraj wieczorem soku z grejpfruta i mnie przepaliło na amen...
 
Rental juz za 6 dni? A co cesarke masz planowana? Zazdraszczam :) mi jeszcze 5 tygodni czekania zostalo...a juz bym chciala malego usciskac...

Andzik u mnie nikogo nie bylo, moze inne obyczaje w roznych miastach. Ide do poloznej za tydzien to sie dowiem. Ja tez jakas leniwa dzisiaj, zreszta nie ma nam sie co dziwic skoro niedospane chodzimy...

Martolinka a batonik byl przynajmniej wart grzeszku? haha
 
murka, andzik - na pewno się pochwalę :) ale niestety naklejanie przełożone, bo mężulo wpadł na godzinkę do domu i poleciał na trening:-( i wróci chyba gdzieś po 21; zdążyliśmy za to uprać zasłony do pokoju i kuchni:-D
martolinka - no ładnie, dziecku batona zjadać;-) następnym razem kup dwa na zapas :)
andzik - powodzenia w prasowaniu:) ja się dzisiaj nie zabrałam niestety:no:
 
Dziewczyny!
Bo tak sie wlasnie zastanawiam. Ciezki dzien dzis za mna i bardzo przydalby mi sie jakia relaks np. w postaci kapieli. Gin w grudniu mowil mi zeby uwazac z kapielami przez to skracanie sie szyjki. Teraz juz szyjka i tak sie skraca bo to juz ten etap. Myslicie ze moge sobie pozwolic na kwadrans takiego relaksu? Brzucho sie strasznie dzis spinal ale od kiedy sie polozylam jest ok i Mala wesolo kica sobie w brzuszku. Dodam ze tydzien temu na wizycie mialam opuszkowe rozwarcie...
 
kasia - ekspertem nie jestem, ale myślę, że taka nie za długa kąpiel w niezbyt gorącej wodzie dobrze Ci zrobi na spięty brzuszek:tak:
 
Karina ja tez darowalam sobie prasowanie moze jutro sie wezme;-)
Kasia mi tez sie nie wydaje zeby to zaszkodzilo...
Martolinka jak moglas dziecku batonika zjesc nu nu;-)
 
Emilia tak mam planowaną cesarkę na 29 marca.
kasia mi się szyjka skraca od 30tyg. mam założony krążek i pytałam lekarza o kąpiel i nie widział żadnych przeciwskazań. Ja właśnie wyszłam z wanny po półgodzinnej kąpieli:-).
martolinka ja codziennie kupuję coś słodkiego dla całej rodzinny a często się zdarza, że zanim syn wróci ze szkoły a mąż z pracy to już śladu po słodyczach nie ma:zawstydzona/y:.
 
reklama
Do góry