reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

magda85 no to co napisane to tak trzeba czytac, maz nie jest zbyt piekny, mnie zawsze pociagali brzydale i jak sie okazalo ze cora bedzie, to cala familia sie martwi zeby do niego podobna nie byla, juz nawet jego ojciec marudzil, ze jak dziewczynka to bedzie podobna do tatusia, mamunia jest w nim zakochana, ale nawet ona przyznaje ze jest paskudny, co mi wcale nie przeszkadza, sa gusty i guściki:-D tylko teraz hmm podobna mniej czy bardziej, bo smutno jej bedzie jak nikt nie pochawli jej urody, a inne dziewczynki beda chwalone ze sliczne itp:( mi osobiscie to nie przeszkadza, tylko dziecka mi bedzie szkoda jak ktos dokuczy, ze brzydka
Exquise nie martw sie, ja pewnie zaczne rodzic jak maz bedzie w pracy, albo na jakims szkoleniu i zanim cale miasto w korkach przejedzie to mi juz 5 razy wody odejda i umre ze strachu ze nie zdarzy:p
Paulusia taaa wyobrazam sobie co zastalas przy tym odswiezaniu mieszkania, oby szybko sie balagan uprzatnal

Duzo nadrabiania nie mialam, cos slabo produkujecie:p mam jakis taki humor paskudny ehh a to mi smutno a to mi przykro, bez powodu niby
 
reklama
hej dziewczyny!
U mnie dziś pozytywny dzień, poczytałam trochę ciekawych artykułów na stronie "rodzić po ludzku", polecam, zwłaszcza ten o znaczeniu bólu w przebiegu porodu, prezentuje dosyć oryginalne podejście - ból traktowany jest jako zjawisko pozytywne, warto przeczytać choćby z ciekawości:

Znaczenie i rola bólu porodowego - Wiedza o porodzie - Strona internetowa Fundacji Rodzić po Ludzku

Napisałam też swój plan porodu, ciekawe czy będą i w jakim stopniu respektować go w szpitalu, ale myślę że lepiej mieć go ze sobą niż nie mieć.

gochson - ja przemeblowanie robię weekend, będę dużo spokojniejsza jak wszystko będzie na swoim miejscu bo w przyszłym tyg. wchodzę w bezpieczny termin:-) Ciuszki i pościel mam już popraną i poprasowaną, ale wszystko rozkładam sobie na raty bo bym nie dała rady inaczej.
kasiagaw - jejku masakra będzie w tym 9tym, a coś Cię boli konkretnego czy ogólnie brak sił? Mi ostatnio najbardziej dokucza ból w okolice lewego tylnego żebra, masakra, jakby mnie ktoś nożem tam dźgał...ps. powodzenia na wizycie!
kivinko - przemyślałam sprawę i stwierdziłam że nie ma sensu jeszcze ubierać pościeli, ale poprane i poprasowane mam i będzie czekało na swój debiut. No i faktycznie przecież na początku i tak w rożku dzidzia będzie i bez poduszki...
juliana - też mi się wydaje ze to chyba naturalne z tym bólem, jeszcze zapytam ginka we wtorek bo wizytuję, ale to chyba nie są te przepowiadające, bo one niby bezbolesne są, krótkie i powtarzające się, tak przynajmniej położna mówiła na sr

Mi jeszcze zostało jedno pranie, ale czekam na super pogodę żeby wyprać i wysuszyć na słońcu maskotki i materiałowe elementy z karuzelki bo dostaliśmy ją używaną a wcześniej w piwnicy trochę czasu była i zalatuje takim nieprzyjemnym zapachem.

buziaki w brzuszki i miłego wieczoru!
 
magda85-gdańsk ale fajnie, ze juz macie wóżeczek. Ja bede jeszcze musiała poczekać na przypływ gotówki i dopiero kupimy wózeczek. Daj znać jak wrazenia :D

paulusia szybko poradzisz sobie z mieszkankiem i wreszcie odpoczniesz - od teściowej ;-)

exquise i jak samopoczucie? Juz lepiej?

Gochson, murka81 i u nas tez coraz mniej siły...A masa pracy :/

kivinko ja jestem wdzieczna mezowi za "fikuszkę" :) czyli ten kojec do spania bardzo mi pomaga aczkolwiek nie zmienia to faktu, ze do godziny 3-4 w nocy chodze siku co jakiej 30 -60 min.

Zaraz siadam do prasowania pieluch tetrowych. Wyprałam je w koncu w 60 stopniach. Teraz nastawiłam posciel i spiworek to akurat na jutro wyschnie do prasowania.
Moze jeszcze kolezanka wpadnie na pogaduchy, bo moj eMek dzisiaj ma poker day :)
Dobrej nocki!
 
augustynka wrażenia super:) naprawde jestem zadowolona, wiadomo bliźniaczych wózków jest mniej, ale mam nadzieje, że podjeliśmy dobra decyzję.
a wy macie juz wybrany model?
my jutro wizytujemy, już się nie moge doczekać:)
 
Pisałam na zakupowym :) My wybralismy Mutsy Transporter

transporter grey.jpgtransporter spacerowy.jpg
Fajnie, ze zakup udany. Mam nadzieje, ze bedzie sie sprawdzał w praktyce :)
 
magda rzeczywiscie wózeczek extra :D

kivinko przesadziłam z planami :/ Zaczełam czyscic komode w srodku po scieraniu starego lakieru i malowaniu na kolor łózeczka, ale brzucho twardnieje i sobie darowałam. Powiesiłam tylko pranie. A kolezanke i pieluchy przełozyłam na jutro...
 
reklama
Do góry