reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

hehe robaczku, ja musze Damianowi opowiadac, on nie lubi bajek..a historie, które mu opowiadam, to sa np. jak przyjdzie pani i bedzie spisywała wodomierze, jak nam sie auto popsuło, jak woda leci do rury pod ziemie..i tym podobne:p
mnie złapał ostatnio pierwszy raz w nocy skurcz w łyde..nie wiedziałam co mam robic. hardcore tak przez sen, wołałam mojego J na pomoc, ale mnie olał i spał dalej gad jeden:p
 
reklama
martolinka, magda, robaczek - ja też kilka dni temu miałam straszny skurcz łydki, normalnie nie mogłam nogi rozprostować z bólu i zaczęłam krzyczeć w nocy "ała skurcz, ała, skurcz!" a mój na to obudził się i przerażony do mnie: "no co Ty???!!! Rodzisz???" Zapomniałam dodać że to skurcz łydki był, dopiero potem skojarzyłam jak to można odebrać:-D i znowu nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać:-D

zgadzam się z robaczkiem, magnez z potasem powinien pomóc:)
 
Wpadam znowu bo wlasnie mam przerwe :) zjadlam pyszne sledziki z buleczka z polskiego sklepu :)
Kasiagaw w anglii niestety nie wystawiaja chetnie zwolnien dla ciezarnych :( buu a jak juz wystawiaja to pracodawca musi Ci tylko placic 90 funtow tygodniowo co nawet nie jest 1/3 mojej tygodniowki:no: gdybym sie naprawde tragicznie czula to pewnie nie zwracalabym na to uwagi, ale ze jakos jeszcze daje rade to do pracy chodze.
Murka81 u mnie rozstepow jak narazie nie ma :-) z czego sie ogromnie ciesze! I miejmy nadzieje, ze nasze piersi pozostana piekne po karmieniu i nie trzeba bedzie nic poprawiac :)
Milego popoludnia :*
 
laseczki a co sadzicie o operacjach plastycznych?:)

wychodzę z załozenia , ze wszystko dla ludzi w rozsądnych ilosciach. Mój mąż mnie akceptuje , wiem ze mu sie podobam , ale mam swoje kompleksy. Chciałabym kiedyś podnieść sobie pośladki , bo mi obwisły , ale chyba jestem zbyt wielkim cykorem;-)nie mogę się zdecydować na laserowe zlikwidowanie bliznowca a co dopiero operacje

DZIEWCZYNY Z 3MIASTA- MAGDA WYSYŁAŁA WAM WIADOMOŚĆ NA PW ODNOŚNIE SPOTKANIA. PROSIMY NA ODP ., BO SIĘ NAM CIEŻARÓWKA ROZPAKUJE!!;-)jak na razie tylko ja i Agata odpisałysmy
 
hehe murka:D
ja jak syknę z bólu, to Damian mnie pyta "kto Cie kopnął" ;)
ja niestety mam rozstepy z pierwszej ciąży, mi brakuje w moich cycuchach tej jedrności, bo wielkość jest spoko, nosze 65 F, ale to takie puste flaki, wskazujące południe zamiast północ:p
ja tez mam do usunięcia dwa pieprzyki czy jak to tam nazwać:) jezu jakas głupawka mnie dopadła!:)
 
magda - zabawny ten Twój mąż:) ja z rozmiaru raczej nie jestem zadowolona, było f-g, teraz jest jj, do karmienia musiałam kupić 75k a i tak nie wiem czy nie będą za ciasne. Stąd też moje obawy o ich przyszły wygląd:-( Ja raczej nie będę wypełniać, jak już to podciągnąć a najlepiej to zmniejszyć:-) ale wiadomo to już poważna operacja i też mam cykora, zobaczymy jak będzie. Trzeba mieć nadzieję jak emilka s:)
a co do rozstępów - mam jeszcze z okresu dorastania, kiedyś miałam straszne kompleksy na tym tle, potem to zaakceptowałam, teraz przybyło kilka prążków pod pachami i oby na tym, się skończyło...
 
Kobietki co do skurczów to mnie też nieraz dopadnie, ale teraz tuż przed pójściem spać biorę 2 tabsy magnezu - już biorę od dawna, tylko wcześniej brałam jakoś popołudniu i skurcze łydek właśnie miałam w nocy. Ale teraz odpukać...narazie spokój.

Emilia S a przysługuje Ci w ogóle jakiś urlop przed urodzeniem?
 
magda - :-D no tak, faktycznie :D, myślałam że to taki żarcik dorosłego, a to poważne pytanie i pewnie synuś liczy na konkretną odpowiedź:)
kasia - ja chyba też zacznę brać magnez na noc, wcześniej brałam po śniadaniu, skurczy już takich nie mam ale takie mrowienie często mi się zdarza
 
reklama
murka ja rozstępów na brzusiu narazie nie mam...i mam nadzieję, że już tak zostanie. Moja Mamcia też nie miała, więc może to genetycznie jakoś tak jest. Za to mam jeden dosyć konkretny na prawej piersi i parę małych i 2-3 maleńkie na udach, ale wszystko do zamaskowania na szczęście:-):-)
 
Do góry