reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

magda ja proponuje jeden watek dotyczacy maluszkow, ktore przyszluy na swiat, a drugi osobny z gratulacjami bez komentarzy, zeby nie mieszac :)))

Agata sie cos odzywala ??
 
reklama
Dziewczynki zakladam dwa watki z gratulacjami i informacja o nowych malenstwach kwietniowych :) oba bez komentarzy, zeby mozna bylo sie sprawnie po nich poruszac i znajdowac informacje :)
mam nadzieje, ze nasze moderatorki sie nie pogniewaja :))
 
Magda czyń więc powinność i załóż wątek z gratulacjami:tak:
myślę też ,że wiadomość o porodzie Agaty mozna zamieścić w wątku "SOS -wiadomosci ze szpitala"
 
wow!!! jestem w szoku po wiadomości o Agacie.. trzymam mocno kciuki za Jasia i Marcelinkę!! na pewno wszystko będzie dobrze i za jakiś czas wrócą do domku ale muszą nabrać ciałka bo strasznie maleńcy są..
Magda chyba masz racje że do domu wyjdą jak osiągną 2 kg, bo to chyba taka ogólna granica

dziewczyny reszta się trzyma i nie wyłamuje choć do marca

Reniuszek masz rację żeby osobno zrobić listę kwietniowych maluszków i osobno wątek z gratulacjami, lista mogłaby być na podobnej zasadzie jak lista kwietniówek, z datą porodu, rodzajem, waga wzrostem dziecka, może jesteś chetna??
 
martolinka juz zalozylam :D kwestia zeby julianna asienka badz stokrotta przekleily odpowiednie posty do watkow :)))
jak sie pospieszylam to przepraszam, ale mam nadzieje, ze bedzie okey !!

robaczku ja z checia moge zrobic druga liste rozpakowanych mamus :D na wzor tej aktualnej. Chyba, ze jest ktos inny chetny i ma inny pomysl :))))) to zwracam honory ! :)
 
Nono w szoku jestem! Az sie wzruszylam. Agata pewnie teraz spi jak susel po cesarce. Maluszki malutkie, ale dobrze ze waza ponad kilogram. Waza tyle ile moja Lila na ostatnim USG jakies 2 tyg temu. Ale jakos tak czlowiekowi lzej na sercu, ze moze juz urodzic a dzidzius sam bedzie oddychal i nic mu nie bedzie. Tzn ja tak moge powiedziec, bo mam termin na dzien wczesniej niz Agata, a z tego co wiem to niektore z nas maja samiutka koncowke, to dzidziusie jeszcze tyle nie waza. W sumie jakos przestalam sie bac przedwczesnego porodu-wszystko dzieki Agacie i jej styczniowo-kwietniowym maluszkom:)))))))
 
Ale nowiny :szok: podobnie życzę zdrówka i szybkiego powrotu do domciu choć pewnie nieco to potrwa, ale kciuki będziemy trzymać cały czas :tak:

A ja dziś jestem happy ,bo odebrałam wyniki posiewu i nie ma bakterii :-) także strasznie się cieszę, że w końcu jestem "czysta" :-D i teraz spokojnie czekam na wizytę 2-giego. Byliśmy też w tesco bo miałam kupon rabatowy na leżaczko- bujaczek fp ,ale nie było tego który chcieliśmy ani w jednym ani w drugim więc trzeba będzie zamówić przez allegro, a tak się już nastawiłam jakoś ...:dry:
Pogadam dziś z tatkiem przez skypa i kładę się spać tak jak miałam to w planach :tak:
 
magda_gdansk
aż mnie zatkalo..!!! z całych sił moich i bruna zaciskamy kciuki..!!!!!!!! :tak: gratulacje dzielnej mamie, Jasiowi i Marcelince..! ciekawe który z nich byk pierwszy? :)
mamy nadzieje ze niedługo opuszcza inkubatory i agata będzie mgła odetchnąć z ulga :tak:
przekaz jej wszystkie dobre myśli od nas :)

robaczek zobaczymy jak to jutro będzie z ta glukoza :baffled:

exquise naprawdecudalo Ci sie cos znaleźć ?! :happy: moze na priv?

a jak sie czujesz, czy temp odpuscila???

maniaa super ze juz z powrotem na swoim..!!! :tak:
na zmęczone nozki - do góry a w ekstremalnych syt zel do opixhnietuch i zmęczonych nóg :tak:

kasiagaw ulala, z kolega z liceum powiadasz ... :D:D:D :laugh2:

powinnam miec ciebie bliżej, bo ja po prostu sie gubie w tym projektowaniu mieszkania i na dobra sprawę wiem co bym chciała ale nie wiem jak to zrobic :p
jutro będę wybierać tapetę na na kominek pod czarna obudowa - zobaczymy co z tego wyjdzie :D

oooo a sposób na usypianie naszych kruszynek doooobry..!!!! :cool2:
spróbujemy ;)

nie wiem co miałam z tymi mdlosciami ostatnio, ale dzisiaj ogólnie miałam jakis słaby dzien - bez siły.i humoru, brr

jutro idę po skierowanie na glukoze i hormony tarczycowe - moze to przez nie tak mi ostatnio niedobrze i duszno :confused:

bardzo sie cieszę ze Babunia lepiej sie czuje..! :tak: :happy: oby tak dalej!

maniaa brrr zgaga.. ale mówią ze to przez długie włosy dziecka..! moze urodzisz z jakimś afro od razu :D

ziewaczka mam 161 zm wzrostu ;) w kapeluszu 162 :p myśle ze to geny chyba, bo sis wyższa ode mnie i chudzielec ze hej, a nigdy w zyciu na diecie nie była :D

agata spij spokojnie :*

ja sie totalnie rozbudzilam przez informacje o agacie777 i naszych pierwszych kwietniowych maluszkach =,)
 
reklama
sonisia kochana mdlosci od tego ze maluch wiekszy i coraz wyzej- dotyka to nasze zoladki :D ja mam podobnie - jem teraz malutkimi porcyjkami, bo inaczej fatalnie znosze posilki;-)
ja juz kupilam taki papier na nalepy na ubranka :-)
haha i tak samo rozbudzona jestem jak Ty .... z radosci robie rozne rzeczy :D
sluchaj ja nie wiem co jest grane ale tez teraz spanie na plecach, bo na boku boli jak cholera, okropne !!!
no ale za to maly Maczek rozrabia :D Bruno pewnie tez ?? :-D
 
Do góry