reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Kivinko- super, że zakupki się udały, no i że Misiek dobrze się poczuł w nowym domku!
Mania- gratki ukończenia remontu!!!
Julianna- a Tobie wytrwałości skoro to jeszcze dwa tygodnie:sorry2:
Robaczek- Julianna już wyjaśniła, że te "cuda" dotyczą dodatkowego becikowego, więc mam nadzieję, że zwykłe becikowe odbiera się bez problemów:tak:, chociaż jak dzisiaj zobaczyłam wzór zaświadczenia lekarskiego, które jest wymagane do becikowego, to doszłam do wniosku, że ktoś chyba chce trochę za dużo wiedzieć, niż to faktycznie jest wymagane( np. daty badań w poszczególnych trymestrach:sorry2:)
Kasiagaw- cieszę się, że od babci płyną lepsze wiadomości:tak:

U mnie dzisiaj masakra ze zgagą- nic nie pomaga, a pali tak, e się zastanawiam, czy za niedługo nie będę miała jakiejś dziury w moim nieszczęsnym przełyku:baffled:
 
reklama
martolinka- dzięki wielkie za informację, miałam wielki dylemat czy kupować takie łóżeczko czy nie, zastanawiałam się czy jest stabilne i czy można dokupić do niego materacyk na szczęście w sobotę wszystkiego się dowiedziałam, gorzej jednak z praniem takiego łóżeczka ponieważ materiału nie da się ściągnąć, jak sobie z tym poradziłaś?, głównie mi chodzi o tą siateczkę, która jest po bokach
kasiagaw -cieszę się bardzo, że z babcią już lepiej, oby tak dalej.
 
Zawiszka są mamy , które nie kupują drewnianego łóżeczka i ich dzieci od początku śpią w turystycznym ,a le warto wtedy kupić dobry materac. Ja na kilkudniowe wyjazdy po prostu układałam mu tam kołdry , koce itp, bo dno jest twarde. W zasadzie przez te 2 lata łóżczeko prałam 2 razy. Rozłożyłam je i szorowałam gąbką z mydłem . Szybko schło :tak:
 
kasia - ja jestem otwarta i gotowa :) a miejsce zawsze się znajdzie :-) także jeżeli o mnie chodzi to nie ma problemu :) bardzo się cieszę, ze z Twoją Babcią lepiej...nawet z twoim postów bije taka radość...a jak Mamusia się cieszy to Zosia razem z nią :*
Mamido - ja wczoraj miałam taką zgagę, że zasnąć nie mogłam, ale dzisiaj na szczęście jest lepiej...trzymam kciuki, zeby ci trochę ta zmora odpuściła...
exquise - wspólczuję snów i ciężkiej nocy...życze ci, aby brzuszek przestał sie dzis buntować....
 
g_agnes moja tesciowa nigdy nie raczy spytac jak sie czuje, a synka to sie ciagle pyta jak on sie czuje,jak wpadlismy do nich na chwile i chcielismy pic to najpierw moj maz dostal a potem dopiero ja. Nic tylko zaspiewac tesciowo ty stary rowerze:D
sonisia
ale ja to jestem niska, mam 159 cm to i dlatego wage mam mniejsza niz Ty pewnie
kasiagaw ja w Twoim tygodniu ciazy tez bylam dopiero 6 kilo na plusie, teraz przytylam i sama nie wiem kiedy i od czego, jadlam tyle co jadlam, czyli sie obzeralam, ale wczesniej waga szla do gory powoli a teraz blyskawicznie, w miesiac zeby 4 kilo przytyc to juz skandal, koniec z ciachami itp, diety bezslodyczowej drugi tydzien, mam nadzieje ze wytrzymam jeszcze troche:)
 
laski mamy już na świecie dwa kwietniowe maluszki.agata777 urodziła dziś przez cc Jasia i Marcelinke. maluchy maja po 38cm i ważą po 1100gramów. oddychaja sami i leżą w inkubatorach. trzymajcie kciuki za nasza dzielną mame jej dwa skarby.
 
laski mamy już na świecie dwa kwietniowe maluszki.agata777 urodziła dziś przez cc Jasia i Marcelinke. maluchy maja po 38cm i ważą po 1100gramów. oddychaja sami i leżą w inkubatorach. trzymajcie kciuki za nasza dzielną mame jej dwa skarby.


Jejuśku, 3mam mocno kciuki za maluszki i bardzo dzielną pierwszą 'kwietniową' mamę!!! :surprised:
 
reklama
Do góry