reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
WOW!!!! Ja też jak to przeczytałam to miałam gęsią skórkę. Wszystkiego najlepszego dla maluszków i mamusi:) Aby zdrowo i szybko rosły:) W sumie to już III trymestr więc takie wieści mogą do nas dochodzić, ale życzę każdej z nas abyśmy dotrwały jak najdłużej.
 
laseczki, ja też jestem w szoku..mamy juz na bliźniakach mame która urodziła dwoch chłopców na przełomie 28 i 29 tygodnia i jest z nimi ok. mam nadzieję, że u agaty tez wszystko sie dobrze ułozy. ważne ze dzieciaczki same oddychaja.

niby trzeci trymestr, ale to i tak wcześnie, maluszki (z tego co się orientuje) muszą osiagnąć wage dwóch kilo i dopiero wtedy moga iść do domku..na poczatku beda chyba karmione sonda.
 
Ostatnia edycja:
Poryczałam się.
Agatko kochana wszystkiego najlepszego dla Maluszków. Trzymamy kciuki za Ciebie, Jasia i Marcelinki!!!
 
Wooooooooow!!!!!!!!!!!! :szok::-D
AGATA - gratulacje przeogromne!!! Ale niespodzianka! Marcelinko i Jasiu - WITAMY :happy2:
Wszystkie ciotki z BB trzymają za was kciuki :tak: i przesyłają buziaki :yes:
 
laseczki może założymy wątek np: "witamy na świecie" albo "kwietniowe maluszki" i tam bedziemy pisać gratulacje? wątpie, że agata nadrobi wątek, a na nowym wątku, łatwiej jej by to było przeczytać.
 
reklama
Agatka!!!!! zdrówka dla Ciebie i Jasia i Marcelinki!! Gratulacje...aż się łezka w oku kręci!!! trzymajcie się dzielnie kochani!!!:-)
 
Do góry